• Новак
Испраќање на бесплатни 20PCS K15N120 IKW15N120 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS K15N120 IKW15N120 ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 865.92
DEN 823.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

(Освен некои земји и APO / FPO) 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ако брод преку DHL, испорача време е околу 3~7 дена Плаќање Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! Услуги на клиентите Политика Ние се повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Време на испорака Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Декларирани спецификации

Состојба:
Нови
Напон:
На меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Комплементите на стоката