• Новак
Испраќање на бесплатни 20PCS V80100P ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS V80100P ДА-247 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 1129.44
DEN 1073.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За Превозот време. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако брод преку EMS, времето за испорака е околу 3~8 дена.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ако брод преку DHL, испорача време е околу 3~7 дена Плаќање Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! Услуги на клиентите Политика Ние се повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ако брод преку Кина пост воздух парцела, Хонг Конг пост воздух парцела, времето за испорака е околу 6 ~ 20days. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Време на испорака Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
80A 100V
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
V80100P
is_customized:
Yes
Пакет:
натопи
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Комплементите на стоката