• Новак
Испраќање на бесплатни 20PCS STPS8H100G ДА-263 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

Испраќање на бесплатни 20PCS STPS8H100G ДА-263 Нови оригинални место продажба на интегрирани кола

DEN 504.00
DEN 479.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

(Освен некои земји и APO / FPO) 2. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.прецизност на Превозот и ракувањето политика, Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ако брод преку DHL, испорача време е околу 3~7 дена Плаќање Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! Ако одлучите да купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! Услуги на клиентите Политика Ние се повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои што ги имате, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да се вратам на вас како е можно побрзо. Опфатот на деловните : авто IC, дигитални да аналогни коло, единствен чип microcomputer, фотоелектрически спојка, складирање, три-терминал напонски регулатор, SCR, поле ефект, schottky, релеи, отпорници кондензатори, диоди, светлината цевка, конектори, и други one-stop поддршка на услуги! 1.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
100V 8A
Моќ Дисипација:
На меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
На меѓународниот стандард
Број На Модел На:
STPS8H100G
is_customized:
Yes
Пакет:
SMD
Тип:
На интегрирано коло
Примена:
електронски производи

Комплементите на стоката