• Новак
Црна Малина пи 3 Случај Ажурирани Премиум Малина Пи Случај за Малина Пи 3, 2 & Б

Црна Малина пи 3 Случај Ажурирани Премиум Малина Пи Случај за Малина Пи 3, 2 & Б

DEN 124.80

Достапност
Производот е достапен


Да Почитувани Купувачи :
1.Нарачки кои се помалку од $5 , МОЖЕ да НЕ BR СЛЕДИ , ако треба да се следи на интернет , pls изберете Кина пост или Сингапур Пост со дополнителни превозот цена.
2.Ако ви треба големо количество на производи.Ве молиме проверете ги следните информации за контакт да се обратете ми се .Ние ќе ви даде каталог на нашата продажба .И да ви даде убаво цена .
3.Ако ви треба нашиот каталог ,ве молиме контактирајте ме со whatspp .
Најновите Малина Пи 3 Службен Случај Црна ABS Професионални Комплет Кутија Пластични Заштитни Случај Големина : 96mm * º 26mm * 71mm 1 Buc Малина Пи 3 Caixa

Декларирани спецификации

Бренд Име:
KUONGSHUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Комплементите на стоката