• Новак
DIY комплет Алатка кутија мега 2560 р3 основниот комплет

DIY комплет Алатка кутија мега 2560 р3 основниот комплет

DEN 1335.84

Достапност
Производот е достапен

Поради инвентар модели, може да не бидат сите поставени во место, ако не го најдете производот треба, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Компанијата низ годините на развој, формирана добар менаџерски тим, и има воспоставено истражување и развој, центар, мувла производство, шприцоване, метал печат, производ автоматизација на собранието сектор, компанијата користи напредна технологија на производство, така што квалитетот на производите продолжи да се подобри. Пасивни ѕвончето * 1
12. Photoresistor * 2
14.
Дали сте директен откуп или примерок направени, ве молиме да контактирате со услуга за клиентите!
Следниве се исти како "
.MYB-120 Напредни Breadboard * 1
4.Светло Светло * 5
5. Компанијата е бизнис, бидејќи работењето во 2008 година досега, преку напреден систем за управување со добра репутација, квалитет на производи, конкурентни цени и квалитетна услуга, нашите производи се извезуваат во остатокот од светот, а клиентите добиваат ист пофалби.
Производите на компанијата преку ISO9001 : 2008 систем за управување со квалитет сертификација, VDE, c UL, CE, TüV, CB, CQC, SGS сертификација. Тилт switch * 2
15. Пламен сензор * 1
[Picture] слика 100% во вид на снимање, но, слики и информации за повикување само, стоката ќе преовладуваат во вид; ако вид на ред, ве молиме помине јасна слика (вектор најдобри), и да го прикачите на додатоци и спецификации Опис.USB кабел * 1
8.
НАШИТЕ продажни на серија на електронски компоненти производи. Боја леб линија * 30
7.
Следниве се исти како "
Нашите производи, повеќегодишни со самото место. Прилагодливи potentiometer * 1
9.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
единствен чип
моќност:
-w
Употреба:
1
Посебни услуги :
*
Пакет:
Пакет
Број на серија, број:
DIY основниот комплет

Комплементите на стоката