• Новак
Бесплатен Превозот PIC16F628A-I/P PIC16F628A 100pc/многу НАТОПИ IC

Бесплатен Превозот PIC16F628A-I/P PIC16F628A 100pc/многу НАТОПИ IC

DEN 6324.48
DEN 5692.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Ви благодариме

Декларирани спецификации

Бренд Име:
YANXINLIANG
Напон:
PIC16F628A-I/P
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
PIC16F628A-I/P
Број На Модел На:
PIC16F628A-I/P
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
PIC16F628A-I/P
Состојба:
Нови
Тип:
натопи
Примена:
натопи

Комплементите на стоката