• Новак
DXBT12 Bluetooth двоен режим на сериски порт преку BLE4.0 + 2.0 SPP iOS безжичен модул одбор

DXBT12 Bluetooth двоен режим на сериски порт преку BLE4.0 + 2.0 SPP iOS безжичен модул одбор

DEN 231.36

Достапност
Производот е достапен


Нов производ :
Информации Преземете : Http : //pan.baidu.com/s/1k UQqi J9
Answer : ___________________________ Note : Bluetooth модул е dual-mode Bluetooth, поддршка на компјутер + Традиција 2.0 + 4.0
РАНЛИВИТЕ Bluetooth. Кој е за поддршка на традиционалните компјутер и Andrews мобилни телефони, но исто така и поддршка од Пинг
Овошје телефон, поддршка SPP Договор и РАНЛИВИТЕ протокол

Декларирани спецификации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
BLE4.0
Употреба:
1
Посебни услуги :
1
Пакет:
модул
Број на серија, број:
2.0

Комплементите на стоката

Малина камера ноќ визија камера посветен на инфрацрвена светлина 3w висока моќност ноќ визија за мониторинг на инфрацрвена пополнете

работи на принцип : LED одбор и камерата PCB одбор шасија со заклучување може да се користи заедно (малина п

DEN 117.12