• Новак
НОВИ 10.4 инчен Пет Жица Екран на Допир 225 x174 Широк Температура Индустриски Екран на Допир за стакло AMT2527

НОВИ 10.4 инчен Пет Жица Екран на Допир 225 x174 Широк Температура Индустриски Екран на Допир за стакло AMT2527

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен

НОВИ 10.4 инчен Пет Жица Екран на Допир 225 x174 Широк Температура Индустриски Екран на Допир за стакло AMT2527

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
AMT2527
DIY Материјали:
Електрични
Излез Тип На:
Никој

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот 5 / торба Опашка: М2.5 Dial индикатор сонда Dial мерач перо Насловот Микрометар главата Раце Т-облик на глава:6*1*19.5

5 мм Можеме да ви ги понудиме следниве производи во истата категорија : P1 Стандард глава : М2 НИЕ НЕ ГО ПОП

DEN 1512.00

Хоризонтална Микроскоп Посебни Заградата C-Планината Леќа Мобилни Заградата Накит Микроскоп Платформа IC pin внесете рамност

Рамност детектор, IC pin plugin откривање, дијамант половината код видите Индустриски камера лифт заграда, мо

DEN 12864.00