• Новак
50 парчиња x euro3 дизел гориво инјектор контрола вентил 28239294 28440421 9308-621c 9308z621c заеднички железнички млазницата контрола вентил

50 парчиња x euro3 дизел гориво инјектор контрола вентил 28239294 28440421 9308-621c 9308z621c заеднички железнички млазницата

DEN 71999.52
DEN 68400.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија, кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ____________________________________________________________________________________________________

Декларирани спецификации

is_customized:
28239294
FJ Cruiser-Година:
2007 година
Објектот Должина:
28239294
Материјал Тип:
28239294
Бренд Име:
PABOKAY
Тојота Модел:
FJ Cruiser
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
MSY:
28239294

Комплементите на стоката

бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*4.4*16.5 мм микро кошница инјектор за гориво филтер за универзална инјектор

DISCRIPTIONпредмет : Бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*4.4*16.5 мммикро кошница инјектор за гори

DEN 379.20

бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 8.7*3.8*13.2 мм микро кошница инјектор за гориво филтер за универзална инјектор

DISCRIPTIONпредмет : Бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 8.7 *3.8*13.2 мммикро кошница инјектор за гори

DEN 331.20

бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*7*4.1*11.6 мм микро кошница инјектор за гориво филтер за универзална инјектор

DISCRIPTIONпредмет : Бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*7 *4.1*11.6 мммикро кошница инјектор за го

DEN 331.20