• Новак
Нови Инјектор За Гориво Млазницата 0 445 120 251 0445120251

Нови Инјектор За Гориво Млазницата 0 445 120 251 0445120251

DEN 24960.00

Достапност
Производот е достапен


Нови Инјектор За Гориво Млазницата 0 445 120 251 0445120251
Вовед :
Точка име : инјектор за гориво
Дел Број : 0 445 120 251 / 0445120251
Другиот дел број : 5263314
Paymen
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Декларирани спецификации

Објектот Должина:
See Description
WH-Година:
1996 година
Volvo Модел:
WH
За Возило Брендови/Модел:
Volvo
Материјал Тип:
види опис
Бренд Име:
Holdwell
is_customized:
0445120251
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
дизел гориво инјектор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
0445120251
Производителот Дел Број:
0445120251

Комплементите на стоката

бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*7*4.1*11.6 мм микро кошница инјектор за гориво филтер за универзална инјектор

DISCRIPTIONпредмет : Бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*7 *4.1*11.6 мммикро кошница инјектор за го

DEN 331.20

бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 8.7*3.8*13.2 мм микро кошница инјектор за гориво филтер за универзална инјектор

DISCRIPTIONпредмет : Бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 8.7 *3.8*13.2 мммикро кошница инјектор за гори

DEN 331.20