• Новак
ERIKC инјектор 6353 висок квалитет заеднички железнички инјектор assy 095000-6353 и на дизел горивото од 0950006353

ERIKC инјектор 6353 висок квалитет заеднички железнички инјектор assy 095000-6353 и на дизел горивото од 0950006353

DEN 6384.00

Достапност
Производот е достапен


ERIKC inyector 6353 висок квалитет на оригиналниот заеднички железнички инјектор 095000-6353 и дизел системи за вбризгување на гориво пумпа 0950006353
1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
3. Производи споредба :
4. За нас :
Женгжу Liseron Масло Пумпа & Млазницата Co., Ltd е специјализирана во основни резервни делови на дизел горивото систем за повеќе од 20 години, главно producting и продажба на CR injectoes, млазници, контрола valvee, вентил bonnets, CRIN поправка колекции, инјектор прилагодување shims, заеднички железнички инјектор тестери и поправка алатки. Покрај нашиот сопствен бренд "HAOTENG" и "DYD", ние сме, исто така, единствена агент на велика БРИТАНИЈА ERIKC.
Со зголемувањето на светот авто емисии стандарди, пазарот на акции и барањата на CR производи со помала потрошувачка на енергија и пониски загадувањето ќе се зголемува од ден на ден. Со кои се соочува огромен потенцијал меѓународниот пазар, Liseron е подготвен да обезбеди високо-квалитетни производи и услуги за нашите клиенти, врз основа на концептот на технолошки иновации и искрен. Во согласност со основниот концепт на заедничка корист, долгорочна соработка и заедничкиот развој, ние сме подготвени да се формира сојуз со искрени пријатели од целиот свет, работат заедно за да се создаде бизнис можности и да се направи нашите небото bluer!

Декларирани спецификации

Објектот Должина:
20
Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
Челик
is_customized:
yes
Објектот:
оригиналниот инјектор за гориво 095000-6353
Модел Не:
Инјектор 095000-6353, 095000 6353, 0950006353
ОЕМ:
Common rail дизел гориво инјектор 23670-E0050, 23670 E0050
Апликација за млазницата:
дизел горивото од млазницата DLLA155P848
Гаранција:
3 месеци
Бруто тежина:
750~850g/pc
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pcs/кутија
Материјал:
High-speed челик
Автомобил Производител:
Заменлив

Комплементите на стоката

бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*4.4*16.5 мм микро кошница инјектор за гориво филтер за универзална инјектор

DISCRIPTIONпредмет : Бесплатен превозот 20 компјутери висок квалитет 10.4*4.4*16.5 мммикро кошница инјектор за гори

DEN 379.20