• Новак
индустриски 15 инчен отворена рамка LCD монитор со Висока осветленост и контраст Дигитален Визуелен Интерфејс

индустриски 15 инчен отворена рамка LCD монитор со Висока осветленост и контраст Дигитален Визуелен Интерфејс

DEN 9120.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 15 M5-Дисплеј со Големина Од 15 Инчен Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 Екран 15 Инчен допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
15M5-A
Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
15 инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Комплементите на стоката

Фабрика Продавница 15 Евтини Ѕид Екран на Допир за PC IP65 Вградени Панел КОМПЈУТЕР Со 2xLAN Резолуција 1024*768 Поддршка Прилагодување

2, Dual Core со Високи Перформанси Процесор, DDR3 Dual Channel Меморија, Цврста Состојба Диск(SSD) 3, со Користење на Алу

DEN 26726.88

JFLO 35x38 Засилен најлон влечете синџир Мост тип инженеринг најлон towline резервоарот синџир Кабел Превозникот синџир Бесплатен

Предмети вратени по 15 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Ние обично брод купувачо�

DEN 2250.00 2499.84

JFLO 30x75 Засилен најлон влечете синџир Мост тип инженеринг најлон towline тенкови синџир кабел за заштита на синџир Бесплатен

Вежба ниско ниво на бучава, носатотпорни, високабрзина на движење Ние само брод да се потврди цел адреси

DEN 2400.00 2666.40

12 инчен Отворена рамка,Вградени рамка монитор DVI/12 инчен метална обвивка display/Метал школка индустриски прилагодено за следење;

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 CE,FCC,ROHS3 9 V~30 V широк спектар на DC моќност4.Resistive Touch Поддрж�

DEN 7728.00

JFLO 35x50 Засилен најлон влечете синџир Кабел Превозникот Мост тип инженеринг најлон towline тенкови синџир синџир Бесплатен

Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина се препорачува да се �

DEN 2375.00 2639.04

JFLO 35x90 1M Засилен најлон влечете синџир Мост тип инженеринг најлон towline тенкови синџир кабел Превозникот заштита влечете

и стандардно радиус на свиткување е R75 Вежба ниско ниво на бучава, носатотпорни, високабрзина на движење

DEN 1476.00 1640.64