• Новак
вградени 12 инчен индустриски touch monitor 12.1 инчен led екран на допир на екранот

вградени 12 инчен индустриски touch monitor 12.1 инчен led екран на допир на екранот

DEN 7440.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 12 M5-Прикажување Size 12 Инчен Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 12 Инчен Екран допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
12M5-A
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
12 инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Комплементите на стоката

JFLO 30x57 Засилен најлон влечете синџир Затворен тип инженеринг најлон towline резервоарот синџир кабел за заштита на синџир

СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во

DEN 2209.00 2454.72

12 инчен Отворена рамка,Вградени рамка монитор DVI/12 инчен метална обвивка display/Метал школка индустриски прилагодено за следење;

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 CE,FCC,ROHS3 9 V~30 V широк спектар на DC моќност4.Resistive Touch Поддрж

DEN 7728.00

JFLO 35x90 1M Засилен најлон влечете синџир Мост тип инженеринг најлон towline тенкови синџир кабел Превозникот заштита влечете

и стандардно радиус на свиткување е R75 Вежба ниско ниво на бучава, носатотпорни, високабрзина на движење

DEN 1476.00 1640.64