• Новак
индустриски 17 инчен lcd монитор /lcd екран / Функционална и висок квалитет

индустриски 17 инчен lcd монитор /lcd екран / Функционална и висок квалитет

DEN 9984.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 17 M5-Дисплеј со Големина Од 17 Инчи Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 Екран 17 Инчен допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
17M5-A
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
17 инчи
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Комплементите на стоката

Фабрика Продавница 15 Евтини Ѕид Екран на Допир за PC IP65 Вградени Панел КОМПЈУТЕР Со 2xLAN Резолуција 1024*768 Поддршка Прилагодување

2, Dual Core со Високи Перформанси Процесор, DDR3 Dual Channel Меморија, Цврста Состојба Диск(SSD) 3, со Користење на Алу

DEN 26726.88

JFLO 35x50 Засилен најлон влечете синџир Кабел Превозникот Мост тип инженеринг најлон towline тенкови синџир синџир Бесплатен

Ако се поклопуваат со преклопување на актуелната висина како референтна височина се препорачува да се

DEN 2375.00 2639.04