• Новак
15 инчен метал случај Вградени рамка индустриски монитор/15 инчен Авијација моќ монитор/Индустриски компјутер метал следење;

15 инчен метал случај Вградени рамка индустриски монитор/15 инчен Авијација моќ монитор/Индустриски компјутер метал следење;

DEN 9120.00

Достапност
Производот е достапен


Опис На Производот
Advanrage :
1. Fanless систем за ладење.
2. CE,FCC,ROHS
3. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
4.Resistive Touch Поддржува Допир Функција
Спецификација : Модел 15 M5-Дисплеј со Големина Од 15 Инчен Светлината 450(изборен до 1000 макс) Резолуција 1024*768 Екран 15 Инчен допирни екран Домување Материјал Челик, боени. БОЈА бело/ црна факултативна Contrast ratio 1500 : 1 Интерфејс VGA/DC PORT/RS232(Други дополнителна : HDMI/AV..) Превозот 1-3 дена Моќ Интерфејс DC Авијација Главата Оперативен напон 12 V Работна температура -20 ℃ -70 ℃ Влажност 5.5% -95.5% не-кондензирање температура на Чување
-10 ℃ -60 ℃
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
15M5-A
Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Тип:
панел pc
Производи Статус:
Акции
Големина На Дисплеј :
15 инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
450 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Комплементите на стоката

Фабрика Продавница 15 Евтини Ѕид Екран на Допир за PC IP65 Вградени Панел КОМПЈУТЕР Со 2xLAN Резолуција 1024*768 Поддршка Прилагодување

2, Dual Core со Високи Перформанси Процесор, DDR3 Dual Channel Меморија, Цврста Состојба Диск(SSD) 3, со Користење на Алу

DEN 26726.88

JFLO 30x57 Засилен најлон влечете синџир Затворен тип инженеринг најлон towline резервоарот синџир кабел за заштита на синџир

СОВЕТИ : Различни радиус на свиткување на влечете синџир, спецификација е различен, исто така, значи, во

DEN 2209.00 2454.72

JFLO 30x75 Засилен најлон влечете синџир Мост тип инженеринг најлон towline тенкови синџир кабел за заштита на синџир Бесплатен

Вежба ниско ниво на бучава, носатотпорни, високабрзина на движење Ние само брод да се потврди цел адреси

DEN 2400.00 2666.40