• Новак
Нови гумени фудбал, пикадо игра, гумени фудбал стрела одбор,гумени фудбалски натпревар за продажба

Нови гумени фудбал, пикадо игра, гумени фудбал стрела одбор,гумени фудбалски натпревар за продажба

DEN 57600.00
DEN 54720.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен

Производот Информациите Кои
Бренд Joyinflatable Големина Може да се прилагоди со Жолта Боја Сина и Зелена боја може да се прилагоди Материјал
ПЛАТОН Комерцијални одделение 0.55 mm (1000 D,18 МЛ) ПВЦ церада ,
тоа е оган retardant и вода-доказ MOQ 1 единица Уметнички дела
1. Двојно крои во текот на единица со тројно шевови
2. Четворни крои во клучните области во внатрешноста на база на единицата
3. Екстра webbing засилен лента на сите стрес поени и внатрешни панели за Производство на Време 7 работни дена Превозот начин од Страна на море / by air / by DHL Тежина Acoording на производот Гаранција 1 година Плаќање на T/T , Western Union Сертификат CE , EN14960 , SGS , TUV ODM / OEM Достапни Accesories 1. CE / UL компресор
2. Поправка колекции ( материјални , лепак , торба , итн . ) Услуга Ефикасна пред-продажба и по-продажба на услуги клучни Зборови Надувување балон zorb топката / гумени фудбал меур топка за продажба Апликации кои се Користат во куќата , дворот , јавноста , хотел , роденден , училиште , забавен парк , детски градинки , фестивал активност , реклама , промоција , изнајмување и сл .

Декларирани спецификации

Бренд Име:
joyinflatable
категорија:
Голем Брануваа
Материјал:
Гумени Игралиште,ПВЦ
Број На Модел На:
Радост Надувување-200
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Тип:
Игралиште За Деца

Комплементите на стоката

гумени воден парк слајдови за продажба,затворен игралиште играчка дома брануваа затворен слајд,гумени базен слајд за изнајмување

Ние се стави нашата вистинска слика во прикачите,а исто така се стави слика од нашите клиенти,не измамни

DEN 105456.00