• Новак
Cosplay легенда Божествена Портата Локи Cosplay возрасни костим Обичај прави целосен сет

Cosplay легенда Божествена Портата Локи Cosplay возрасни костим Обичај прави целосен сет

DEN 4944.00

Достапност
Производот е достапен

Ако треба да се разменат или да ги повторите тоа,треба да се одговорни за сите такси превозот направени.Биста Големина 5.
Вистинска боја може да биде малку поинаков од слики предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Вашата позитивни повратни информации е од суштинско значење за развој на нашиот бизнис.Ве молиме изберете "Една големина" и да го оставите белешка во ваша цел со следниве мерки (мерка со долна облека, не може да обичај прави ако Биста,Половината,Колковите е повеќе од 135cm )
1.
Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации,ние ќе ги направиме нашите напори за решавање на прашањето.
Големина На Табелата
Поради разликата на големината стандарди на секоја земја, ве молиме да ги проверите детални мерења пред да го купат.
Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек.Хип Големина 7.
Секој производ што се користи не се квалификува за враќање или размена.Големината на табелата е големината на телото(без крпа).
Ние не го прифати врати за враќање на парите или замена без квалитет на прашања поврзани. Добавувачот не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја.
Ве молиме изберете ја вашата големина според големината на табелата.
Ве молиме проверете ако вашата цел ќе сносите дополнителни увозни давачки, даноци, придонеси или други обичаи поврзани трошоци.

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Компоненти:
Панталони,Врвот
Број На Модел На:
Божествена Портата
Бренд Име:
cosplay легенда
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Accessires
Знаци:
Локи
кориснички:
Yes

Комплементите на стоката