• Новак
Адвокатско Супер Марио Браќата, Луиџи Cosplay Костим Водоводџија Фенси ноќта на Вештерките romper Машки Маскарада костим партија Облечи

Адвокатско Супер Марио Браќата, Луиџи Cosplay Костим Водоводџија Фенси ноќта на Вештерките romper Машки Маскарада костим партија

DEN 1290.24

Достапност
Производот е достапен


Адвокатско Супер Марио Браќата, Луиџи Cosplay Костим Водоводџија Фенси ноќта на Вештерките romper Машки Маскарада костим партија Облечи
Карактер : Марио borther lougi
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : 100% ПОЛИЕСТЕР
Повод : Cosplay / партија / Секојдневна облека / ноќта на Вештерките
Пакет Се Вклучени :
шапка x 1pce
панталони x 1pce
топ x 1pce
ракавици x 1pair
Лажни брада x 1pce
Големина на информации ( Известувања : таму е различно 1-3cm поради прирачник за мерење, pls проверка на големината на табелата пред да нарачате, ви благодариме! ) :
Големина M : Биста 100cm, Врвот Должина 58cm, Панталони Должина 105cm
Големина L : Биста 114cm, Врвот Должина 60см, Панталони Должина 105cm
Големина XL : Биста 128cm, Врвот Должина 62cm, Панталони Должина од 110cm

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Игра
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
RUBU
Број На Модел На:
CP023080-081
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Супер Марио

Комплементите на стоката

S-3XL ноќта на Вештерките Носии Вештерка Костим царот на славата на големиот Џо cos облека кожата Ирак вештерка cosplay облека

S : биста 80СМ, половината 65cm, врвот должина 55 , здолниште должина 45М : биста 85 CM , половината 70 CM, врвот length55,

DEN 2373.00 2607.36