• Новак
Американското Знаме Lapel Игли од Железо со Насликани и Епоксидни Површината Прикачите Пеперутка Копчето Прифати Прилагодено MOQ50pcs Надомест за Превозот

Американското Знаме Lapel Игли од Железо со Насликани и Епоксидни Површината Прикачите Пеперутка Копчето Прифати Прилагодено

DEN 4315.20

Достапност
Производот е достапен

Строга квалитетот инспекција на стоки
Забелешка :
1. Исто така, ние може да се прилагоди според клиентот, уметнички дела или конкретно барање, ние треба да се направи примерок првата ако обичај нов објект, а потоа заврши Масовно Производство по клиент потврди примерок, па времето за испорака се потребни околу 15 ~ 23 дена, искрено посакувам на сите корисници можат да го разберат нас, ви благодариме! САД Знаме Lapel Иглички Стандард Знаме Серија Со Насликани и Епоксидни висок квалитет На Американското Знаме Lapel Игли , со сите златни метални лакирани дизајн и спојки pin.
П : дали треба плати мувла цена повторно, кога го промените редоследот?
A : нормално ние ги задржи вашиот мувла за 2 или 3 години, за време на овој пат, вие не треба плати ист калап цена повторно. Висок квалитет со конкурентна цена
б. Овие игли се одлични за fundraisers.
П : Може ли да се добие постојните бесплатен примерок за потврда на квалитетот?
A : Да, постоечки примерок е бесплатен, но, клиентот треба да плаќаат за превозот цена,ако големи qutity ќе се вратат во масовно производство.
Боја : Panton боја, Мулти-боја е достапен или според клиентите барања
Техника : врежан, печат или умре-кастинг, полирање, заварување, позлата, обложување, мелење, фото гравирање, печатење, ласерско гравирање, silkscreen, офсет печатење
Големина : прифати било која големина или да се направи како приспособен барање
Позлата : никел, анти-никел, црна никел, месинг, анти-месинг, бакар, анти-бакар, злато, анти-злато, сребро, анти-сребро, хром, обоена црно, бисер злато, круша никел или двојна позлата, итн.
Бесплатни Услуги : пред-продажба и технологија, услуги, понуда, уметнички дела, мувла такса ако до 5000pcs
Време на испорака : 7-10 работни денови за примерокот по уметничко дело, одобрени, и 12-16 работни денови за масовна стока по потврди примерок
Atrwork : Corel Draw, Adobe Illustrator, JPG или PDF
ОЕМ и ODM : Прифати OEM/ODM прилагодени
Плаќање : Pay Pal, T/T, Western Union и Money Gram
КК Контрола : 100% проверка пред пакување, и на самото место проверка пред пратката
Пакет : поли торба, меур торба, OPP вреќа, пластична кутија, подарок кутија итн.

Декларирани спецификации

Материјал:
Железо
Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Бренд Име:
Jex
Точка име:
Американското Знаме Lapel Иглички
Тема:
Патриотизам или Промоција
Материјал:
Железо или како клиент барање
Големина на:
16mm
технологија:
Полски, насликани со епоксидна површина
Позлата:
Дувачкиот
Поддршка:
Пеперутка копчето
Пакување:
1 парчиња по пластична кеса
MOQ:
Времето за производство:
10~12 работни денови

Комплементите на стоката

Нови Кристал Ткаенина Пеперутка Brooch Игли За Жените Облека/Облека/Свадбена/Овча/крзнени палта/Надолу јакна/облека Печ pin

Тип : Brooch001921Боја : Како на сликатаОблик : ПеперуткаКоличина : 1 bucМатеријал : Кристал + ТкаенинаФункција : Г

DEN 498.00 553.44

1000 компјутери многу облека метал безбедност игли/златна црна, сребрена ознака игли/облека се откажам ознака игли/string тока

Облека иглички има 3 бои ( ЗЛАТНА / СРЕБРЕНА / ЦРНА) за да изберете,видете мое приложените фотографии.Еден

DEN 616.00 662.40