• Новак
2 ПАРЧИЊА Студио Звук-апсорпција Панел 30*30*30cm Бас Стапица Акустична Пена во Бургундија

2 ПАРЧИЊА Студио Звук-апсорпција Панел 30*30*30cm Бас Стапица Акустична Пена во Бургундија

DEN 1872.00
DEN 1685.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Акустичната Бас стапица Soundproof panel
производство на информации : Акустична Пена е само гаснење и нуди можност за одличен звук апсорбирање квалитети во текот на еден широк спектар на фреквенции;Тоа е лесно да се справи со се намали и да ја инсталирате; производот е достапен со широк спектар на функционална или декоративни facings и ткаенини . Карактеристики
Апсорбирање на звук, се задржи топло, топлинска изолација, добра еластичност ,ѕид декорација,shockproof,moistureproof,против триење.Употреба
Може да се користи на живеење, redcording студиа и домашни театри училишта, hosipital ,
заштита на животната средина, автомобилската, Морски, архитектонска декорација, апарати за домаќинство апаратот;итн.
Ако сакате да добиете предмети побрзо, можете да го плати уште превозот цена и јас ќе брод нив со DHL или UPS-от,доколку имате потреба,можете да ме контактирате и ние може да се добие специјална цена за вас.
Ве молиме бидете сигурни дека можете да се чека толку долго време кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail.
како да избор на shippment за себе? Ние обично брод пакетот со ЕМС
EMS обично takea за 5-14 работни дена да пристигне на вашата локација, за многу земја, поштарина ќе бидат слободни ,но за некои земја која не е многу далеку од нас,ќе мора да плаќаат малку прилог надоместокот за некои предмети. На "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" Е ПАКЕТ превозот ние donn не признава било каква ТАРИФА за царинска на вашата земја. За повратни информации Кога ќе примите нашиот објект и задоволни со производот и нашите услуги ,ние искрено се надевам дека ќе ни остави 100% позитивни повратни информации!
Плаќање
Начинот на systerm и paypal е поддршка, За други начини на плаќање надвор systerm поддршка, ве молиме контактирајте со нас за инструкции.

Декларирани спецификации

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Број На Модел На:
ACF-BT30.30.30
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Полиуретански
боја:
бургундија
густина:
25kg/м3
Огноотпорни стандард:
CA117
brc:
0.8
Големина:
30*30*30cm
Обликот:
средината бас стапица
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Повеќето Незаборавни Дена Заврши Со Dirtiest Облека Перење Соба Оркестарот Винил Резба Ѕид Decal Налепница За Домашна Декорација

945854877810429 Најдобри Продажба и Мора да се Купи Ѕид Налепници парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 316.32

Замислете, да Откривате, да се Истражуваат...Ѕид Налепница Детска Спална соба Винил Цитати Ѕид Decals Отстранлив Ѕид Оркестарот

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина(custom sizes достапни по б

DEN 383.00 510.72

Сонот Голема Малку Еден Цитат Ѕид Налепница Детска Соба Симпатична Ѕвезда Инспиративни Мотивација Цитат Ѕид Decal Бебе Бебе Соба

[Материјал]Неtoxi .Еколошки Винил налепница.Лесен за употреба и отстранувањеЖивотот водоотпоренОдговара

DEN 333.00 349.92

Одење Тигар Диви Животински Ѕид Налепници Тигар Ѕид Mural Постер Позадина Дома Декор Шема Спалната Соба Декоративни Графички

Одење Тигар Диви Животински Ѕид Налепници Тигар Ѕид Mural Постер Позадина Дома Декор Шема Спалната Соба Д

DEN 380.64

Мики Маус Дете Висина Оркестарот Деца, Момчиња и Девојки Соба Раст на Табелата Мерка Ѕид Налепница на Животните Cartonn DIY Decal

(емс 10 20 дена)3 ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот п

DEN 86.00 168.96

50pcs/set Бела Черепот Ѕид Налепници За Детска Соба Момчиња Спалната соба Расадник Бебе Ѕид Decals Прилагодено Боја Детето Подарок

Опис : Материјал : Неtoxi,еколошки ПВЦголемина : 10cm X 8cm за секој, 50pcs по пакет Оваа Decals Се Одлични За Украсува

DEN 431.00 574.56

Птичји Кафез Дрво Расадник Декор Бебе Соба Ѕид Decal Големи Дрво Со Птици Остава Ѕид Налепници За Детска Соба Ѕид Тетоважа D371

Материјал : Еколошки винилОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можа

DEN 1334.00 1569.60

Нови пристигнување Загатка геометрија краток декорација ѕид налепници на ТВ на ѕид кристал акрилик три-димензионални ѕид налепници

добредојдовте на нашата продавницавие не може да го пропушти оние производидетали за производот : голе

DEN 1179.00 2143.68

Персонализиран Име Изградба Копачи Винил Ѕид Уметност Налепница Decal Деца Фарма Камиони Автомобили Ѕид Decals Mural За Детска

945854877810429 Најдобри Продажба и Мора да се Купи Ѕид Налепници парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 303.00 303.36

Топ Мода Промоција Freeshipping Таблета Руралните Мешани Свежи Цвеќиња Дизајн Рачно Изработени Од Стакло Мозаик Плочки Уметност

Почитувани клиенти : Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница за шопинг.Сите наши производи се пр

DEN 72000.00