• Новак
Funlife Гранка на креативните птица на сребро огледало декоративни налепници за влез три - димензионални акрилик ѕид налепници

Funlife Гранка на креативните птица на сребро огледало декоративни налепници за влез три - димензионални акрилик ѕид налепници

DEN 1370.40
DEN 699.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Боја : огледало сребро (боја слична на огледало) огледало злато Карактеристики : убава, лична, стилски DIY лесно да се замени за да се отстрани Карактеристики Огледало на Ѕидот Налепници 1 заштита на животната средина, водоотпорен, корозија-отпорни. 2 декоративни огледало, и како чисто огледало, и огледало во близина на истата, за да се постигне совршен декоративен ефект. 3 едноставен и елегантен, полни со ритам, се прошири чувство на простор. Совети 1 про само што добив на површината ќе имаат заштитна фолија, како во магла, како нејасен, отстранете ја заштитната фолија, по што светла огледало, ве молиме да не се искине на заштитна фолија за да ни даде лоша проценка на О. 2 огледало не е стакло, па солза заштитна фолија, вие само тивко да уживаат во добар, не се фаќа, допрете о бебе декоративни огледало, таа треба вашата внимателна грижа ~~ Кога три добар по изложување на предниот заштитен филм, како од страна на изложување на ноктите не можат да си дозволат, може да се направи употреба на ножеви, игли и слично, тоа може да биде лесно да се раскинат. Ве молиме не се обрне внимание на нивната сопствена фантазија за самостојно да купите или да се оцени о, ефектот е за повикување само! Погледнете големината на вистинската големина опис О! Ти би сакал да се идентификува што е она што богатство, нашите продажни се креативни!
52*63cm:
45*68cm:

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
MS361164
Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Тема:
Шема
Бренд Име:
funlife

Комплементите на стоката

3D Налепница DIY Вазна Цвет Дрво Отстранлив Уметност Винил Ѕид Налепници Mural Дома Декор За Спалната соба Дневна Соба Ѕид Декорација

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.7)Ако не сте добиле вашата пратка

DEN 168.00

Ајде да Имате Авантура Ѕид Налепница Дневна Соба Водоотпорен Куќа Декорација ПВЦ Ѕид Decals Спалната соба Детска Соба Текст Налепници

Големина (custom sizes достапни по барање)W 58cm x H 37cmW 88cm x H 56cm1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот бо

DEN 335.00 446.40

Луд Свет-Преминал Стрели Стрелките на Љубовта Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници

Алтернативно можете да не контактирате преку "Aliexpress систем за пораки ".Нашите desings се од највисок квалит

DEN 600.00 652.80

Типографија Христијански Крст Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба Винил Цитати Decals се Моли Ѕид Уметност Спалната соба Налепница

Големина (custom sizes достапни по барање)87cm (широк) x 140cm ( високи )1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во на

DEN 719.00 958.56

Винил Ѕид Decals Кафе Пијалаци продавница Бар Ресторан Дома Декоративни Ѕид Налепници Студио за Внатрешни работи Дизајн Уметност

Ние сакаме да се направи долго бизнис со купувачот, така ние ќе се стремиме да се направи услуга совршен.

DEN 228.00 239.52

3D Ѕид Скршени Хеликоптер Ѕид Налепници Спалната соба Дневна Соба Влезот Ноќни ТВ Ѕид Позадина на Почетниот Декоративни Ѕид Налепница

1$8$8wyприклучоккрај modname=ckeditor Отстранлив НеТоксични за Заштита на Животната средина Водоотпорен,се однес

DEN 207.00 235.20

Отстранлив креативни слатки животни се префрлите налепници ѕид налепници дома декорација спална соба дневна соба,бесплатен превозот.

Ставете Decal На Ѕидот И Полека Излупете Го4 НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА Г

DEN 212.00 225.60

Африка Слон 3D Ѕид Налепница ПВЦ Материјал се отстранува ѕид Постер За Дневна соба и спалната соба на Децата соба Дома Декор

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

DEN 316.32