• Новак
Потсетете се Дека Тоа Е во Ред да Не Биде Совршен Уметнички Ѕид Decal Винил Ѕид Налепница Мода Позадина Дома Декорација

Потсетете се Дека Тоа Е во Ред да Не Биде Совршен Уметнички Ѕид Decal Винил Ѕид Налепница Мода Позадина Дома Декорација

DEN 186.72
DEN 166.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


ПРЕПОРАЧЛИВО
Ве молиме запомнете дека ефектот сликата е само за референца, и бидете сигурни дека за да се провери ѕидот налепница големина внимателно пред ставање на ред.
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината.
Поради различната резолуција на секој компјутерски екран, боја разлика често се случува. Ви благодариме за разбирањето!

Декларирани спецификации

боја:
Црна, Сина, Сива, Розова, Црвена, Бела, Кафе, Руменило, Кафеава, Небото Сино, Јоргованот
Големина:
30x56cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
my1002
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Винил
Услуга Живот:
10 години важи за внатрешна
Функција:
еколошки / водоотпорен / fadeless
Функција:
Дневна соба /Остатокот соба / Спалната соба/ Студија/ Продавница
Техника:
Резба Исклучителна

Комплементите на стоката

Персоналните Сопствени име Девојки име Расадник Ѕид Уметност Налепници Ѕид Decal Дома, DIY Декорација Отстранлив Декор Ѕид Налепници

Винил налепници се само лепило и suppled со примена лента за лесна примена.Алтернативно можете да не контак

DEN 627.00 681.60

Типографија Христијански Крст Ѕид Налепници Дома Декор Дневна Соба Винил Цитати Decals се Моли Ѕид Уметност Спалната соба Налепница

Големина (custom sizes достапни по барање)87cm (широк) x 140cm ( високи )1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во на

DEN 719.00 958.56

топло куче нога печати цитат домашни миленичиња продавница декорација ѕид налепници за DIY постер симпатична прекрасна оркестарот

Ефект Слики / Производ Слики / Детали За ПроизводотПроизвод Големина / Заврши ГолеминаВе Молиме Обрне

DEN 55.00 107.04

градина зелена трева растенијата ѕид налепница decals дома декор дневна соба и спалната соба троседот прозорец соба декорација

3d зелена трева растенијата ѕид налепница decals дома декор дневна соба и спалната соба градина троседот во

DEN 234.24

Животински ликови англиски букви ѕид налепница Градинка детска соба декорација Ѕид Decals азбука деца Роденденски Подарок

Животински ликови англиски букви ѕид налепница Градинка детска соба декорација Ѕид Decals азбука деца Род

DEN 216.00 239.52

Благослови го ова дома Креативна Уметност Дома Декор Ѕид Налепници Цитати Соба Декорација Винил Тапет DIY Ѕид Decals Текст W-07

Discription : Бренд : ROWNOCEANМатеријал : Заврши Големина На : Медиум : 42x35cm(16.5"x13.7")Голем : 57x47cm(22.4"x18.5")Се Прилагодите

DEN 123.00 130.08

Винил Ѕид Decals Кафе Пијалаци продавница Бар Ресторан Дома Декоративни Ѕид Налепници Студио за Внатрешни работи Дизајн Уметност

Ние сакаме да се направи долго бизнис со купувачот, така ние ќе се стремиме да се направи услуга совршен.

DEN 228.00 239.52

Симпатична Мајмун Жирафа Був Цвеќиња Дрво DIY Винил Тапет Ѕид Налепница Mural Decal Расадник Бебе Детска Соба Спална соба Дома

Прилагодено дизајн и боја!Капка Превозот На Располагање!!!^_^Опис : 1 Издржливи, перат и изрибан (мека четк

DEN 1670.00 1855.20

Нови Креативни Ѕид Налепница Цитати Како За Мене И Мојата Куќа,Уметност Дома Декор Кујна, Спална соба Дневна Соба Винил Библијата

Информации за производот ❤За Decal : ☀Материјал : животна Средина / Пријателски / ПВЦ☀Decals за декорација,о

DEN 383.00 510.24

Нордиските in ексклузивни обичај Северна Америка децата соба цртан филм симпатична малку pendant Декорација ПВЦ ѕид налепници

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАЗадоволство ми е да ви обезбедиме висок квалитет на производите.Мод

DEN 230.00 287.52

Ајде да Имате Авантура Ѕид Налепница Дневна Соба Водоотпорен Куќа Декорација ПВЦ Ѕид Decals Спалната соба Детска Соба Текст Налепници

Големина (custom sizes достапни по барање)W 58cm x H 37cmW 88cm x H 56cm1 инч = 2.54 см C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот бо

DEN 335.00 446.40

20 Парчиња/Set DIY Ѕиден Мозаик Плочки Налепници Водоотпорен ПВЦ Половината Линија Ѕид Налепница Кујна Лепило Тоалет Тоалет Позадина

20 Парчиња / Set Водоотпорен ПВЦ DIY Ѕиден Мозаик Плочки Налепници Половината Линија Ѕид Налепница Кујна Ле

DEN 232.00 276.48

3D Ѕид Скршени Хеликоптер Ѕид Налепници Спалната соба Дневна Соба Влезот Ноќни ТВ Ѕид Позадина на Почетниот Декоративни Ѕид Налепница

1$8$8wyприклучоккрај modname=ckeditor Отстранлив НеТоксични за Заштита на Животната средина Водоотпорен,се однес

DEN 207.00 235.20

Се будам и Шминка Винил Ѕид Налепници Девојки Бања Огледало Суета Decal Водоотпорен Кармин Маскара Decals Салон за Убавина S478

Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во пра

DEN 239.00 281.28

Зајдисонце seascape плажа кокос дрво 3D Ѕид Налепница ПВЦ Материјал се отстранува ѕид Постер За Дневна соба и спална соба Декорација

Карактеристики : Може да се отстрани Животот водоотпорен Двојно визуелен дизајн Зелен ѕид налепници.Ка

DEN 316.32