• Новак
модерната Ѕид светлина Креативни Ѕид Светилка Дрвени Ѕид Sconce E27 Спалната соба Осветлување Црна / Бела Ноќни Читање Светилка

модерната Ѕид светлина Креативни Ѕид Светилка Дрвени Ѕид Sconce E27 Спалната соба Осветлување Црна / Бела Ноќни Читање Светилка

DEN 3840.00
DEN 2688.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Сенка Тип:
Железо
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
220V,90-260V,110V
Стил:
Земја
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Студија
База Тип:
E27
Техника:
Обична Обоена
Осветлување Област:
10-15square метри
Бренд Име:
DEEVOLPO
Е dimmable:
No
Боја На Каросеријата:
Бела
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Светилка тело е главен материјал:
ABS + хардвер шасија
Светлината тело и помошни материјали:
Железо
Оџак главен материјал:
Железо
Број на извори на светлина:
1
моќност:
51 w (вклучувајќи)
Се применуваат простор:
На бојадисана, јадење

Комплементите на стоката

Американската Руралните RH Стил Железо Гроздобер Рѓа Ѕид Светилка Lumiled Сијалица кафуле Светлина Фестивал Декоративни Ѕид Светлина

Големина на : A : 120*105*290mm Б : 120*100*210mm C : 120*105*250mm D : 120*65*310mm Извор на Светлина : E27*1(сијалица не е вклучена) Тежин

DEN 1528.00 1679.52

Едноставна континентална Американски стил на отворено Ѕид Светилки сите алуминиум водоотпорен и ' рѓа доказ балкон LU627 ZL457

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м�

DEN 3600.00

Гроздобер Индустриски Селски Железо Saxophone Ѕид светилка Sconces Пареа Панк Бар, Паб арт деко ѕид светлина сакс Музички Инструменти

Стоки обично се испраќаат по пошта, Пошта или Пост Парцела кога ќе изберете бесплатен превозот Ние ќе се

DEN 6775.00 9542.40

Лофт Стил Индустриска Вода Цевка Светилка Lumiled Ѕид Sconce Железо Уметност Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Дома Затворен Осветлување

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Вие мора да му кажете ни што defectis и ни даде вашата цел број...

DEN 4607.52

ТАВАНСКИ светилки попуст осветлување антички злато метал ѕид светилка/индустриски стил се прилагоди ѕид светилка за workroom

Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел Пред да се испрати н

DEN 1353.60

Моден гроздобер Лофт метал водовод ѕид светилка со switch железо абажур за дневна соба и спалната соба ресторан, бар E27 110v

Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да н�

DEN 2726.00 3840.00

Лофт Долго Замав рака Индустриски Месинг се прилагоди Ѕид Светилка sconce E27 ѕид светла за спални Бања Суета Светла тремот осветлување

Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да н�

DEN 2327.00 3753.60

Индустриски правец на ретро ѕид светилка креативни кафуле облека продавница личност декоративни водовод двоен ѕид светилки ЗА

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 3359.52

Американската Лофт Стил Вода Цевка Светилка Индустриски Lumiled Ѕид Sconce Антички Гроздобер Ѕид Светлина Тела За Дома Осветлување

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ ИЛИ, вие maychoose да има замена Додатоци доаѓаат со 3monthwarranty Сите големи кредитни картичк

DEN 5712.00

Европски стил кристал jade ѕид светилка коридор дневна соба позадина ѕид топло уметност спалната соба ноќни легура светилка ѕид

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

DEN 6048.00

Кинески дневна соба ѕид светилка Кина спалната соба ноќни ламби ѕид светилки правец на железо светилка Ресторан ѕид светлина

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

DEN 9072.00

светилки Креативна личност Sax железо ѕид светилка бар, Кафуле, Ресторан aisle ѕид ретро лофт индустриски правец на Персоналните

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м�

DEN 6192.00

Европската село од типот стил на отворено светилка pastoralism водоотпорен ѕид sconce бања вила градина коридор ѕид осветлување

Материјал : алуминиум база + стакло абажур*Големина : мали Широк 18cm *Висина од 42 см ,Max растојание од ѕид 23 �

DEN 3210.00 3648.00

ретро Гроздобер Индустрискиот водовод Ѕид Светилка 2 Светла Железо Рѓа Прекршување на Светлината За Дневна Соба и Спалната соба

ОписЗемјата гроздобер Ѕид Светлина.Сосема нов и висок квалитет.Изработени од железоСовршена декорациј

DEN 1803.00 1897.92

ТАВАНСКИ светилки попуст осветлување антички злато метал ѕид светилка/индустриски стил се прилагоди ѕид светилка за workroom

ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1.Информации за производот Технички Детали Ставка Тежина 1 Ве молиме изберете еден од п�

DEN 1996.80