• Новак
Фабриката Ѕиден Часовник Акрил+EVR+Метал Огледало Супер Големи Часовници Часовници топла DIY свадба декорација Бесплатен превозот

Фабриката Ѕиден Часовник Акрил+EVR+Метал Огледало Супер Големи Часовници Часовници топла DIY свадба декорација Бесплатен превозот

DEN 2292.96
DEN 504.00 -78 %

Достапност
Производот е достапен

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Декларирани спецификации

Лист Големина:
37 инчи, 47 инчи
Тип:
Ѕидни Часовници
Обликот:
Кружни
Шема:
Апстракт
Комбинација:
Мулти-парче сет
Стил:
Краток
Дијаметар:
120cm
Motivity Тип:
Кварц
Материјал:
Акрилик
Тежина:
300g
Должина:
1200mm
Ѕиден Часовник Тип:
9 mm Лист
Дисплеј Тип:
Игла
Број На Модел На:
012
Форма:
Единствен Лик
Бренд Име:
muhsein
Ширина:
120cm
Применливи Сместување:
дневна соба
Функција:
Налепница
Тело Материјал:
ЕВА

Комплементите на стоката

2017 Уникатен подарок ретро метал железо дома декоративни ротира антички двојно две соочуваат ѕиден часовник гроздобер на ѕидот

воздухот mail пост : во Австралија , САД , велика БРИТАНИЈА .Карактеристики : 1 Таа е погодна да го инсталира�

DEN 1596.00 1680.00

Европа Едноставни Идеи НОВИ Кварц Огромен Ѕиден Часовник Современ Дом Декорација DIY Акрилик Огледало на Ѕидот Налепница За Дневна

Европа Едноставни Идеи НОВИ Кварц Огромен Ѕиден Часовник Современ Дом Декорација DIY Акрилик Огледало н�

DEN 1919.52

2017 нови ограничен временски ограничени топла продажба љубов diy огледало ѕиден часовник види часовници дневна соба кварц игла

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 339.00 546.72

специјална понуда 2017 продажба огледало ѕид уметност акрилик кварц часовник деца новина види модерна дома декор diy часовници

Карактеристики : * Модел Mqw0021 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 339.00 546.72

2017 нови ограничен временски ограничени 3d часовници Кварц Акрилик ѕиден часовник огледало самовила налепница детска декор се

Карактеристики : * Модел Mqw0027 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 336.00 542.40

2017 ново реално акрилик ѕиден часовник промоција mirorr уметност дома декорација модерен дизајн diy кристал налепница види оркестарот

Карактеристики : * Модел Mqw0027 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 336.00 542.40

2017 нови ѕиден часовник часовници horloge дома декор акрилик огледало ед дизајн на 3d види дневна соба уникатна Игла Европа

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 339.00 546.72

специјална понуда 2017 модерен дизајн огледало на ѕидот акрилик часовник 3d кварц види дневна соба дома декор diy ѕид налепница

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 342.00 552.00

новата 3d Акрилик огледало ѕидни часовници Кварц часовници дигитална уметност Дневна Соба часовник налепници новина побрза дома

Карактеристики : * Модел Mqw0011 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 339.00 546.72

Нова 2014 3D НАЈДОБРИ ѕиден часовник Дома декорација DIY огледало самовила ѕидни часовници деца е новина ѕид уметност види deocr

Нова 2014 3 D НАЈДОБРИ ѕиден часовник Дома декорација DIY огледало самовила ѕидни часовници деца е новина ѕи

DEN 339.00 546.72

2017 Топла Продажба Ограничена Кварц 22pcs Моден Дизајн Ѕиден Часовник Модерна Луксузна Огледало 3 D Акрилик Часовници најдобар

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 336.00 542.40

2017 промоција акрилик стап Модерна DIY ѕиден часовник огледало 3d кристал вистински часовници црна часовници Дневна Соба

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 339.00 546.72

бесплатен превозот големи димензии 4inch деновите,часовите,минутите и секундите за одбројување часовникот(HIT9-4R со налепница)

led часовник љубезно потсетување : Бразил, Аргентина купувачи треба да обезбеди примачот број (CPF), со цел �

DEN 12814.00 13632.00

2017 специјална понуда акрилик ѕид кварц часовник модерен дизајн луксузни огледало вистинска 3d кристал часовници часовници подарок

Карактеристики : * Модел Mqw0027 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 345.00 556.32

2017 топла Акрилик ѕиден часовник биг цвет нов дизајн огледало налепница врвни мода рамка часовници и рачни часовници луксузни

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 338.00 544.80

2017 Акрилик огледало ѕид уметност вистински часовници Кварц директна продажба на 3d модерен дизајн види налепници новина дома

Карактеристики : * Модел Mqw0030 * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 1mm * Б�

DEN 336.00 542.40

Dia35cm мода Ајфеловата кула 3d гроздобер големи декоративни модерен дизајн антички дрвени handmake ѕиден часовник дневна соба

Dia35cm мода Пет малку бувови 3d гроздобер големи декоративни модерен дизајн антички дрвени handmake ѕиден часо

DEN 907.00 954.72