• Новак
OneBandaHouse 1PC Детето Големина Хривнија 5 Бои Алергија на Латекс Силикони Wristband

OneBandaHouse 1PC Детето Големина Хривнија 5 Бои Алергија на Латекс Силикони Wristband

DEN 312.00
DEN 265.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Се гарантира квалитет со конкурентна цена. Продавница за резервни медицински wristband на работа, во училиштето, во домот, каде ќе може да треба еден.Побрзо да доведе време. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Висок квалитет. Предмети се испраќаат само по плаќање е потврдено. 100% Силикони Wristband Нараквици.
Ние прифатени се врати на стоки, без било каква причина во рок 7days. Може да се направи во согласност со клиенти барања. Големина : 202x12x2mm; 180x12x2mm; 202x25x2mm; 180x25x2mm
Превозот :
1.
Ние, тогаш ќе се потврдат со што конечниот дизајн за да се одобри пред производство на вашиот сопствен силикони хривнија цел започнува, за да бидете сигурни дека ќе го добијат токму она што го сакате.
Задржи вашето дете безбедно.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Различни бои и големини на располагање. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации.
Нашата предност :
1.Квалификувани производи за да ги задоволи клиентите остроумниот очи.
Осигурајте се дека сте се опфатени во итни случаи.Мешавина цел е на располагање. Ако тоа е нашиот проблем, ние може да се вратат парите на клиентот, без да се врати стоката.
Изберете боја, тип на wristband, пораката, и било кој дизајн или лого. Носат медицински wristband!
Алергија На Латекс Силикони Wristband
Технички Детали :
Боја : Multicolours
Боја Infilled : жолта
Достапни Големини : 160x12x2mm
Пакување : индивидуални пакет Количина : 1pc
Ние се специјализираат во создавање на сопствени промотивни подарок за било кој настан, организација, клуб, или бизнис – големи или мали.

Декларирани спецификации

Должина:
16cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
OneBandaHouse
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Стил:
Повик/Спортски
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Функција:
Потсетник
Синџир Тип:
закачам
Компатибилност:
NO
Метали Тип:
Силикони
Објект:
Алергија На Латекс Силикони Wristband
Материјал:
Силиконска Гума
боја:
Multicolours
Големина на:
160x12x2mm
Заврши:
Исполнет во боја
Се Користи За:
Подарите Подарок
Должина:
8

Комплементите на стоката

Hamsa Хривнија Јаже, Верига 24k Златна Боја Монистра, Отворајќи CZ Шарм Хривнија за Девојка Среќа Симбол Мода Жешка Нов Дизајн

Hamsa Хривнија Јаже, Верига 24k Златна Боја Монистра, Отворајќи CZ Шарм Хривнија за Девојка Среќа Симбол Мода

DEN 257.00 302.40

316L Обичај Врежани Хривнија Медицински Предупредување ID Линк Синџир Хривнија Накит Слободни Врежани информациите кои Квалитет

1, *ВАЖНО* ве Молиме опфатете го гравирање инструкции во порака да ни ги преку aliexpress по ред е ставен треба

DEN 479.52

Жените Кожа Хривнија 3pcs 1set Класичен Чипка-up Ѕвезда Широк Кожа Пол Мажи Дрво Монистра Нараквици Буда Молитва Мушка Хривнија

Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука Кога ќе примите нашите производи, ако сте задо

DEN 135.00 224.64

Vnox Еластична Синџир Слободни Гравирање Медицински Предупредување ID Хривнија за Жени Мажи не ' Рѓосувачки Челик за Итни случаи

кажете ни се на број (не повеќе од 3 зборовите на прстен) 3 : како да се избере англиски фонт ? Проверете на

DEN 432.00 719.52