• Новак
За Jeep Grand Cherokee 2014 ABS Хром Авто Страна на Вратата Тело Калапи Лагер Заштитник Покрие Скратува Sill Автомобил Додатоци 4Pcs/set

За Jeep Grand Cherokee 2014 ABS Хром Авто Страна на Вратата Тело Калапи Лагер Заштитник Покрие Скратува Sill Автомобил Додатоци

DEN 2519.52
DEN 2016.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Опис на: 1 : Item Fitment: За Jeep Grand Cherokee 2014 Година 2 : Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) 3 :Состојба : 100% Сосема нов 4:Материјал : Висок Квалитет ABS Хром , Не се евтини еден!!
5:Iclude : збир на 4pcs
6 : Добар квалитет и се извезува во целиот свет.Направен во една ISO9001 Фабрика,добар квалитет и се извезува во целиот свет 6 : Лесно installtion,3 M автомобилската селотејп е прикачен
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот
. Инсталација метод : Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
80cm
Модел Година:
2014
Бренд Име:
MONTFORD
Објектот Дијаметар:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Џип Renegade
Име На Модел:
2006 година
Специјални Функции:
декорација и заштита

Комплементите на стоката

автомобил-стил, специјален нерѓосувачки челик автомобил foor читање светилка декорација рамка прекинувач поклопец круг случај

Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата пред да го ослободите ц

DEN 228.00 239.52