• Новак
За Хонда Граѓански 10 Седан 2017 2018 автомобил стил, маска за заштита на детектор на стапчиња рамка трим ABS хром автомобил страна mark 2 парчиња

За Хонда Граѓански 10 Седан 2017 2018 автомобил стил, маска за заштита на детектор на стапчиња рамка трим ABS хром автомобил

DEN 1501.44
DEN 1336.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен

Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.com/ (За Aliexpres Стандард Превозот само) или www.
Барање :
· 1) . Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ние ќе го прават истото за вас. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски. За промет на големо со цел над 150 ДОЛАРИ или до 10 парчиња, ПОПУСТ или СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ испорака се понудени од наша страна која само што трае 3-7 работни дена да пристигне; За пад на превозот, ние сме во состојба да брод за да вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас како ќе го бара.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Автомобил модел:
Граѓански
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
APTHC2453
Специјални Функции:
Декорација, заштита и безбедност
Материјал:
ABS
Модел Година:
2016-2018
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Комплементите на стоката

автомобил-стил, специјален нерѓосувачки челик автомобил foor читање светилка декорација рамка прекинувач поклопец круг случај

Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата пред да го ослободите ц

DEN 228.00 239.52

ОДГОВАРА ЗА ХОНДА CRV CR-V 2012 2013 2014 2015 ХРОМ СТРАНА НА ВРАТАТА ТЕЛО КАЛАПИ ТРИМ ПОКРИЕ ЛИНИЈА ГАРНИТУРИ ЗАШТИТНИК ДОДАТОЦИ

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Овие трошоц

DEN 3340.00 3839.52

Автомобил Врата Заклучување за Заштита Покрие Вратата Затка заштитниот Поклопец со вода доказ заштитник За Хонда Спогодба 2008-2017

Автомобил Врата Заклучување за Заштита Покрие Вратата Затка заштитниот Поклопец со вода доказ заштитн

DEN 380.00 576.00