• Новак
Рептил Терариум Гуштери Пластични Маша Пинцети Милениче Подигање На Хранење Алатка Клипови

Рептил Терариум Гуштери Пластични Маша Пинцети Милениче Подигање На Хранење Алатка Клипови

DEN 122.40
DEN 104.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Динамичен дизајн, обезбедува лесен и удобен операција Наменета да се Хранат и да се Справи со Змии и други Влекачи безбедно Одлична контрола на Змии и Влекачи Одлични за исхраната на телевизија или конзервирано инсекти Пинцети само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Пластични Должина : околу.Тоа е само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Ние ќе ја испрати својата парцела од 1-3 бизнис дена по вашата исплата заврши
2.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Ние се задржи за да можете за 7 дена, па ве молиме да се направи исплата во рок од 7 дена.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNIGN ПОНУДАТА ИЗНОС,по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени,По двете купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.некаде ние исто така го избере најдобриот превозот начин за вашата нарачка. Различни превозот начин со различно време на испорака ,да повеќето на земјата ,тоа трае околу 20-50 дена, но во топла продажба сезона ,времето ќе биде подолго.Нема ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ви благодариме за разбирањето!.Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Број На Модел На:
2S90664
Материјал:
Пластични
Бродови Од:
Кина

Комплементите на стоката

2 парчиња 36 Јајце Фах Транспорт Препродажба за Да се Осигура Безбедноста На Јајца Еколошки Пластични Материјали за Живина Земјоделство

3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адре

DEN 517.00 623.52

Хранење Наводнување Обезбедува Автоматско Живина Се Хранат Вода Птица Пилешко Кокошарник Птици Двојно 2-Раководител Работам Првенство

Опис Лесно да се Соберат Цврсти и Издржливи Лесен за Чистење Опис : Дијаметар На Цевката : 2.5 cm Материјал :

DEN 316.00 479.52

Бесплатен Превозот Автоматско Брадавица Вода Фидер Работам Живина Фидер Waterer За Зајакот Bunny Фарма Глодари Животни Миленичиња

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 1651.00 2172.00

20 Парчиња Пилешко Брадавица Waterer Цевка со дијаметар од 25 мм Челик столбови брадавица на алкохоличари 360-степен водни птици

кои се Испраќаат од страна на DHL : 4 8 дена Ако враќањето на ставка(и) мора да биде во оригинална состојба (

DEN 397.00 431.52

Пилешко Фидер 1L Пластична Девојка Хранење Црвена / Зелена Ритуал Земјоделски Производи на Нови Пристигнување Трајни Четвртиот

Спецификација : Материјал : ПластикаБоја : Црвена / ЗеленаДимензииВисина : 24cmДијаметар на кофа : 9cmДијам

DEN 332.00 431.52

80 Парчиња Пилешко Пиење Пролет Tee Брадавица На Алкохоличари Топката Пиење Фонтана Пилешко Виси Користите Автоматско Вода Диспензерот

G : Продавачот за транспорт : за 1535 денаГаранција & се Вратат на Секое прашање, не двоумете се да контактир

DEN 1807.00 2053.44

88 Невестат Јајца Гулаб Quail Папагал Пак Јајца Фах Птици Јајца Автоматско Инкубатор Фах Инкубација Опрема Инкубатор Материјали

C : Финска Пост : 1540 дена.5 / 3р / мин) 4 W3 Купувачот е Одговорен за сите на Превозот Обвиненија. Производот

DEN 830.00 943.68

1 buc Продажба на Модели Крава Овци Свињи Чаши Вода Животни Пиење Алатка Amniotic Течност Првенство Фарма Опрема и Фарма на Животните

5 cm Забелешка : големината е прирачник за мерење, мала грешка.Име на производ : Овци вода за пиење сад Боја

DEN 576.00 719.52

500 поставува Пилешко анти-pecking очила Не гром пилешко очила Пилешко Алатки за Управување со Пилешко опрема трговија на големо

Опис На ПроизводотНајновите не гром пилешко носењето очила нула штета може да се примени за да се повто

DEN 1381.00 1770.24

20 Компјутери Челик Колона Вертикален Устата Кокошка, Патка Автоматско Пиење Фонтани Опрема Цевка со Дијаметар од 25mm Брадавица

Ви благодариме! Нашата определба : да се обезбеди квалитет на квалификувани производи, и ние се надеваме

DEN 595.00 743.52