• Новак
Слободен Брод 1600W Автоматско Интелигентни Дигитален Дисплеј Кафе Машина DIY Час италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот

Слободен Брод 1600W Автоматско Интелигентни Дигитален Дисплеј Кафе Машина DIY Час италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот

DEN 30336.00

Достапност
Производот е достапен

Ќе имаме одмор од 10 до 21, Февруари.Пијат mouthfeel и количината на вода за да ја прилагодите
2. Ние ќе ги реши сите проблеми за вас. Во овој случај,ние ќе бидеме трпеливи и да ви кажам како да се поправи тоа, и ако сите делови се погрешни, ќе им понуди 90 дена бесплатен делови за замена.Лесно да се размонтираат, лесен за чистење на суровини мешање систем
5. Отстранлив вода лента
3.
Inroduction на Интелигентни Дигитален Дисплеј Кафе Машина DIY Час италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот
1.Ако сме надвор од линија, ве молиме да комуницира со нас преку e-mail. Купувачите ќе биде потребно да се одговорни за двете такси превозот и враќање такси.
Гаранција и Други Работи 1)На машина со 1 година гаранција, ако нешто не е во ред со тоа, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Начин на плаќање : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна картичка, Web Money, TT, Western union, Paypal, Qiwi паричникот П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на број, и можете да проверите на пратката статус на веб-страницата Повратните информации : Ние зависи од клиентите задоволство да успее,затоа што позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас, ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек, Ако дојде во било какви проблеми при користењето на нашите објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрални или негативни повратните информации. Машината ќе пристигна во рок од 7 дена под нормални услови.

Декларирани спецификации

Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
1600ML
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Мешање
Број На Модел На:
SH-KF202
Бренд Име:
SHIPULE
Напон (V):
220v
Моќност (W):
1600w
сертификација:
ISO
Име:
1600W Автоматско Интелигентни Дигитален Дисплеј Кафе Машина DIY Тоа Час
Модел:
SH-KF202
Напон:
220V/50Hz
моќност:
1600w италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот
топла кофа капацитет:
1600ml италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот
Кофа Капацитет:
2700ml италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот
Нето тежина:
16kg италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот
Бруто тежина:
18kg италијански кафе, чај, сок Домаќинство кафематот
димензија:
640*300*380mm
Пакување големина:
725*390*455mm

Комплементите на стоката

16L Нерѓосувачки Челик Комерцијални Готвење Пржени Пилешки/ Патка/ Риба/ Месо/Зеленчук /Чипови Електрични Притисок Fryer MDXZ-16

16 L Нерѓосувачки Челик Комерцијални Готвење Пржени Пилешки Патка Рибино МесоЗеленчук Чипови Електричн�

DEN 24624.00 25920.00

220V Автоматски Електрични Јајце Тек Создателот Јајце Котел Не-стап Јајце Првенство Omelette Колбас Машина Појадок Машина ЕУ/AU/велика

Производ параметри : Напон : 220 V Моќ : 70 W Производ големина : 97*97*210mm карактеристики на Производот : 1...

DEN 958.00 1008.00

ЦЕЛОСЕН МЕТАЛ Нов Оглас 2500mw Мини DIY Ласерско Гравирање Engraver Машина Ласерски Печатач за Означување на Машини,ласерски

Може да engrave материјали : дрво, бамбус, пластика, хартија, кожа, гума, акрилик 2.Не може да engrave материјал : м

DEN 13104.00 14400.00