• Новак
LUKENI 1PC 30 Seconds To Mars Бренд Нови Силикони Wristband 1 Широк Црно Бели Нараквици&Алки Рок за Љубителите на Музиката Подарок SH133

LUKENI 1PC 30 Seconds To Mars Бренд Нови Силикони Wristband 1 Широк Црно Бели Нараквици&Алки Рок за Љубителите на Музиката Подарок

DEN 105.12

Достапност
Производот е достапен

Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку Aliexpress порака само. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме следете ги добра Aliexpress пракса да контактирате со нас пред да замине
било повратни информации. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нас и ве молиме да не остави негативен или неутрален повратни информации
без комуникација, предизвика ние ќе се потрудиме да го реши проблемот. Ние брод на светот од страна на Воздух парцела. Ние сме посветени да го решат сите прашања во пријателска и задоволителен начин. Но, ако е e Packet
не се достапни, ние само ќе брод од страна на Кина Пост. Ние само бродот да Alipay потврди адреса. Ние високо го цениме дека ќе може да ни се јавите пред да го остават Негативен или Неутрален повратни информации. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е ажурирана. Ако немате Alipay сметка, ние ви препорачуваме да се регистрирате на еден www.
Ако имате било какви прашања во врска со shippment, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го фрлите вашиот проблем. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.
Wecome на нашата продавница!
Материјал : силикон,гума
Количина : 1pc
Состојба : 100% сосема нов
Големина : 202*25*2mm ( вклопат за повеќето луѓе )
Тежина : 10g
Боја : црна,бела
Забелешка : Поради снимање светло, дисплеј или други причини, вистинската стока може да биде малку различен од фотографиите, се надеваме дека може да се сметаат овој фактор.

Декларирани спецификации

Метална боја:
Бела, Црна
Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Функција:
Расположение Tracker
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Бренд Име:
LUKENI
Број На Модел На:
SH133
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Тензија Планината
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
писма
Синџир Тип:
хривнија
Повод:
Спорт/Партија/Подарок/Роденден
Гума боја:
црна/бела
Писмо Боја:
Црвена
елемент:
30 Seconds To Mars Wristband
Материјал:
Sillicone Гума
Шема:
Писмо
Користат За:
Рок Љубителите На Музиката
Големина:
202*25*2mm
Тежина:
10g/pc
Пакет:
ЈП торба,Меур торба

Комплементите на стоката

RainSo Магнетни Нараквици & Накит за Жените Циркон кристал Нараквици Здрава Накит за Жените Био Енергија Холограмот Нараквици

Ако купувате 10pcs нараквици , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.Rain So Здрава Магнетни Наракв

DEN 560.00 874.56

брза испорака 2017 нови негативни јони енергија нерѓосувачки челик хривнија монистра нараквица со висок квалитет со силиконска

ИЛИ, можете да изберете да имате замена На германиум се покажа за да се стимулира имунолошкиот систем, п�

DEN 7200.00

Нерѓосувачки Челик Хривнија Накит Обоени Силикони Сребрен Тон Шарм Алки Нараквици Подароци за Жени Човек Панк Рок Едноставен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ Ако не знаете како да с

DEN 79.00 96.00

13pcs 6mm 8мм 7 Чакра Виножито Камен Монистра Хривнија Реики Исцелување Рамнотежа Монистра Ткаени Водат Јога Хривнија Накит

Сите наши производи се 100% Сосема Нов Екопријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Тргови�

DEN 198.00 264.00

Кожа Хривнија трговија на Големо Евтини 10PCs Мешани Мир Симбол Неколку Белегзии&Алки За Љубител Пријателство Подароци Wristband

Во случај дека вашиот производ е расипан во секој случај мора да контактирате со нас за ПОБРЗО, а потоа в

DEN 419.00 441.12

HOMOD Европската Здравје Магнет Хривнија Вистинска Златна Боја Опал Нараквици & Накит За Жените Накит трговија на Големо Pulseira

HOMOD Европската Здравје Магнет Хривнија Вистинска Златна Боја Опал Нараквици & Накит За Жените Накит трг�

DEN 265.00 379.20

Vnox Mens Исцелување ЕЛА Магнетни Био Енергија Нерѓосувачки Челик Хривнија Крвен Притисок Додаток Црни Нараквици Прилагодлива

ОПИС1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Антиалергија, метални избор

DEN 216.00 360.00

Hapiship Турмалин Енергетска Рамнотежа Хривнија Здравствена Заштита Накит За Мажи Жени Злато 80 Германиум Магнетни Хривнија&Алка

ако ви треба сигурен испорака,ве молиме љубезно изберете следење на услугата.* Ако имате нередовна живо�

DEN 330.72

Рачно изработени Природни Шарени Камен мушка Исламската musilm 33 молитва монистра tashih Rosary монистра за подарок со бесплатен

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

DEN 240.00 2400.00

Mens Health Црна Религија Нараквици & Алки Магнетни Не ' Рѓосувачки Челик Шарм Магнети Далеку Инфрацрвена Мажите Хривнија Будизмот

Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.Предмети се испраќаат од Кина ко�

DEN 635.00 712.80

Рачно изработени Шарени Камен мушка Исламската musilm 33 молитва монистра tashih Rosary монистра за подарок со бесплатен превозот;

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

DEN 235.00 335.52

Висок Квалитет Спијат Со Сирени Бендот Силикон Нараквици&Алки Широк Tendy Популарни Силикони Wristband Класичен Бенд Подароци

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова Ние

DEN 114.00 119.52

WelMag Врвен Квалитет на Здравствена Магнетни Хривнија Мажите Алки Секојдневен Енергија Био Wristband Нерѓосувачки Челик Магнетни

w Забелешка : Оваа нараквица може да се прилагоди , ако сакате да купите прилагоди алатка , pls кликнете Ако

DEN 499.00 831.84