• Новак
TOFOCO 4K Switcher HDMI Splitter 4K*2К 3D Мини 3 Портен HDMI Преклопник 3 во 1 од Пристаништето Центар за DVD HDTV Xbox PS3, PS4 1080P

TOFOCO 4K Switcher HDMI Splitter 4K*2К 3D Мини 3 Портен HDMI Преклопник 3 во 1 од Пристаништето Центар за DVD HDTV Xbox PS3,

DEN 226.08
DEN 204.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


TOFOCO 4 K Switcher HDMI Splitter 4 K*2К 3 D Мини 3 Портен HDMI Преклопник 3 во 1 од Пристаништето Центар за DVD HDTV Xbox PS3, PS4 1080 P
Функција :
Се поврзува ТВ, Blu-Ray Плеер, ЗА XBOX еден, ЗА PS4, ЗА Небото Кутија, P. C, итн
Високи Перформанси, до 10.2 Gbps
Интелигентни или Рачно Префрлување
Без Надворешна Сила Бара
1 HDMI Излез 3 HDMI Влезови
Високо Проводници позлата за Висок Квалитет на Конекции
Поддржува 480i, 480p, 720p, 1080p, и 2160p @24fps

Декларирани спецификации

Должина:
Конектор Б:
HDMI
Пол:
Машко-Машки
Бренд Име:
TOFOCO
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
Примена:
следи
Надворешниот Дијаметар:
6.5 x 6.5 x 1.4 cm
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 1.4
Број На Модел На:
3qhqhdA70821

Комплементите на стоката