• Новак
ORICO CD-ROM-от Простор HDD Мобилни Рек Внатрешни 3.5 Инчен HDD Конвертор Куќиште-Црна(1106SS-Б.К.)

ORICO CD-ROM-от Простор HDD Мобилни Рек Внатрешни 3.5 Инчен HDD Конвертор Куќиште-Црна(1106SS-Б.К.)

DEN 1254.72
DEN 816.00 -35 %

Достапност
Производот е достапен

LED светлата укажува на работниот статус (Не вклучувајќи HDD)
1. Производите трошоци не вклучувајќи ги надоместоците за процесот на Царинење ,ве молиме имајте во предвид ! 1.Нашите работно време : 09 : 00 часот наутро - 18 : 00 часот (GMT +8 ) од понеделник до петок. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.5" внатрешна HDD мобилни багажник, Оптички диск bay инсталација на Производот материјал : Метал/пластика Излезен интерфејс 1106 PS/СС : SATA 7 PIN+ голема 4 PIN моќ интерфејс HDD поддршка 3.Откако вашата уплата е завршен , и ние ќе ја процесира вашата нарачка ПОБРЗО.Ali Express ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа .5" SATA HDD Поддршка plug and play совршено поддршка на windows 98 SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8 итн. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно ,ние не поддршка за промена на адреса .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни остави од 5 ѕвезди повратни информации . Бесплатен Превозот во повеќето земји од страна на Регистрирани Воздух Mail .Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi , Web Money , Boleto и банкарски трансфер. Сите парцели ќе се испрати во рок од 5 дена откако ќе се направи исплата за тоа .5 Инчен HDD Конвертор Куќиште-Црна(1106 SS-Б.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager или E-mail.
ORICO CD-ROM-от Простор HDD Мобилни Рек Внатрешни 3.Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативен или netural повратни информации , ние ќе го реши проблемот за добро .Наплата предизвикани со цел откажување , наплата договор или медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка.

Декларирани спецификации

Случај Материјал:
Пластични
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Големина:
3.5
Број На Модел На:
ORICO 1106SS-Б.К.
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
4TB
Бренд Име:
Orico
Објектот:
3.5 HDD Мобилни Багажник
Поддршка Интерфејс:
SATA I/II
За Поддршка На Системот:
windows 98SE/ME/2000/XP/VISTA/7/8, итн
LED СВЕТЛА:
Поддршка
Предност:
Топла Plug/Алатка За Слободни
Материјал:
метал/пластика
Сертификат:
CE/FCC/CCC/ROHS

Комплементите на стоката