• Новак
Teeze 4pcs Нови Палка 5 Повлечи 12*1.25 Studs Тркала Изолација Адаптери За Рено Koleos 2008-2018

Teeze 4pcs Нови Палка 5 Повлечи 12*1.25 Studs Тркала Изолација Адаптери За Рено Koleos 2008-2018

DEN 3599.52
DEN 3420.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


4pcs Сосема Нов Палка 5 Повлечи 12*1.25 Studs Тркала Изолација Адаптери За "Рено" Koleos 2008-2018
Карактеристики :
1.Ако вашиот тркала studs на вашето возило се подолги од Изолација е дебела, тие треба да бидат земјата надолу
за да се спречи крајот на studs на вашиот автомобил од притискање на задната страна на управувачот.
2.Подобро ракување со проширување на wheelbase.
3.Гарантира за Животот на вашето Возило.
4.Силна цврст дизајн и изглед.
Пакет се вклучени :
4 * Тркала Изолација Адаптери
20* Авиони одделение 10.9 продолжен тркала завртки
Спецификации :
1, 4 Сосема Нови Тркала Spacer Адаптери
2, Возило Топ Модел : 5x114.3
3, Воланот Топ Модел : 5x114.3
4, 66.1 mm Центар Создаден
5, 6061 T6 Палка Алуминиум
6, 12x1.25 Нишка Теренот Studs
7, 25 mm Дебелина
8, ЦПУ Изработени користејќи високо квалитетни aerospace алуминиум
Ве молиме да се Осигурате дека се тие точни апликација за вашето возило, ние само guarentee дека ќе
добиваат на Изолација што е опишан.
Тоа е ulimately крајните корисници responsibilty да се осигура дека тоа е правилна Изолација.
Производот е токму како на сликата подолу,сите се во парк и е подготвен за испорака!
Детали :
Инсталација :

Декларирани спецификации

Бренд Име:
TEEZE
Број На Модел На:
10001
Материјал:
Алуминиум легура
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Алуминиум Автомобил Цевки Тркала вентилот на Гумата Матични Четири Топ-во Со Прашина Капи Тркала, Прирабници & Додатоци на Титаниум

Ова е со Висок квалитет Цевки Вентили Погоден за автомобили, камиони и мотоцикл апликации со челик или а

DEN 239.04

4pcs/многу Автомобили Auto Тркала вентилот на Гумата Капа Покрие Анти-кражба Крадат Воздухот Прашина Опфаќа Франција Знаме За

ОписНаправен од метал материјал Постојан, бледнеатотпорни водоотпорен и отпорен на гребење.На ложа кап

DEN 117.12

СКАРА@FUKA 4x Насмевка Лице Автомобил Додаток Тркала Пневматик вентилот на Гумата Капи Воздух, Прашина Маска Карбонски Влакна

Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават как

DEN 364.00 383.04

Висок квалитет на Алуминиум Автомобил Цевки Тркала вентилот на Гумата Матични Четири Топ-во Со Прашина Капи Тркала Титаниум Сина

започнетекрајотОва е со Висок квалитет Цевки Вентили Погоден за автомобили, камиони и мотоцикл апликац

DEN 239.04

СКАРА@FUKA 4pcs Универзална ВИЕ Насмевка Среќен Лице Топката Гуми Пневматик Вентил Капи Велосипед Одговара За Каприц Cruze Работ

Answer : ___________________________ NOTE : Внимание : за Да избегне опасност од задушување да се чува далеку од бебиња и Дец

DEN 200.00 210.72

4PCs/Set 27-29 Автомобил Авто Резервни Тркала и Гуми Пневматик ги Покрие Тешки Автомобил Водоотпорен Гуми Покритие За RV Камион

Спецификации : Боја : СребренаМатеријал : висок квалитет памук наредени 240 D полиестер(водоотпорен)Голем

DEN 592.00 623.52

Вентил Произлегува 4 x Топ-во Алуминиумска Автомобил Цевки Тркала вентилот на Гумата Произлегува Со Прашина Капи Титаниум Сина

започнетекрајотОва е со Висок квалитет Цевки Вентили Погоден за автомобили, камиони и мотоцикл апликац

DEN 239.52