• Новак
Отворен трговски гигант гумени воден парк слајд гумени лебди на вода слајд за продажба

Отворен трговски гигант гумени воден парк слајд гумени лебди на вода слајд за продажба

DEN 81552.00

Достапност
Производот е достапен


П : Што е време на испорака за деца играчки кабинет за продажба?
A : Нормално во рок од 7 дена по приемот на депозит. Производство на Време 7 работни дена Превозот начин од Страна на море / by air / by DHL Тежина Acoording на производот Гаранција 1 година Плаќање Alibaba Трговија на Квалитет , T/T , Western Union Сертификат CE,УЛ,EN15649,SGS,TUV,ROHS,EN71 ODM / OEM Достапни Accesories 1. Комерцијални одделение и трајни производи за 0. Топло-воздух заварени шевовите за висок квалитет и трајност.
Спецификации : Бренд Qinda Големина 7m L*5m W*4m H Боја Како главниот пик покажа Материјал
ПЛАТОН Комерцијални одделение 0. Увезени милер заварување машина која има стабилни заварување температура, затоа вода слајд нема да биде overwelded или lesswelded и потрајни. Тежината е повеќе од 70kg, ве молиме контактирајте со нас за поевтинување на превозот надомест.0 мм ПВЦ церада ткаенина за bottoms. Засилен шевовите внатрешни и надворешни основана насекаде.
Производот Се Прикаже :
Висок квалитет CE/UL заверена воздушна пумпа може да биде испорачана за да се исполнат сите пазарот употреба. Цената вклучува воздушна пумпа
2. Засилен ленти и внатре и надвор од заварување шевовите прават производи Е подобро airtightness и потрајни.
П : кој тип на начин на плаќање прифатен ?
A : T/T, Paypal , Трговија на Квалитет ,(40% аванс во 7days по потпишан ПИ и рамнотежа треба да бидат платени пред пратката.
Напомена :
1.9 мм ПВЦ церада ткаенина+2.
П : Што е обезбедување на квалитет што се нудат?
A : Сите наши производи се пренесуваат строго квалитет и исто така можете да не контактирате ако на секое прашање.
Олово време : Нормално 7-15days по приемот на аванс
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Дали вашата компанија некоја фабрика или трговското друштво?
A : Ние сме професионални производител на гумени играчки за повеќе од 10 години искуство.

Декларирани спецификации

дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Бренд Име:
qinda надувување
Возраст Опсег:
12-15 Години,2-4 Години,5-7 Години
Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
QD-гумени лебди slide
Материјал:
ПВЦ
Име:
гумени лебди slide
Тип:
воден парк опрема
Големина:
7m*5m*4m(H)
Материјал:
платон на 0,9 мм пвц церада
боја:
како главни слик покажаа/прилагодени
Гаранција:
2 години
Додатоци:
поправка на полнење+CE/UL воздушна пумпа
Олово Време:
нормално 7days
плаќање:
Онлајн/Paypal или Т/Т
Техника:
Топлина Заварување

Комплементите на стоката

AO696 Бесплатен превозот Обичај Гумени Хелиум Плоштадот Коцка Балон,Гигант Гумени Коцка Хелиум Рекламирање Балон со 4 страни

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Овој материјал има добра расцепен отпор пе

DEN 47904.00

Кориснички гумени осветлување Сонцето Форма Балон / 2m гумени LED играчка балон за сцената декорација сјајна играчка бесплатен

Ако email не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро Што може да се плати

DEN 13440.00