• Новак
Гумени Фудбал, Пикадо Отворен Фудбал Пикадо Игра,Гумени Стрела Одбор За Продажба ,Гумени Нога Пикадо За Продажба, Со Фудбал

Гумени Фудбал, Пикадо Отворен Фудбал Пикадо Игра,Гумени Стрела Одбор За Продажба ,Гумени Нога Пикадо За Продажба, Со Фудбал

DEN 69120.00

Достапност
Производот е достапен

Ако вашата земја не е во слободен избор, pls љубезно ве молиме да нè контактирате за точната цена. Ние ќе ви помогнеме да го поправи производот, во рамките на своите целиот живот.
Забелешка : Сите производи се 100% квалитетни тест пред пратката, било кој квалитет на прашањето ќе бидат заменети 100% слободен целосно. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската Испостава за да дознаете што дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да нарачате. Ние обезбеди поправка колекции за поправка во случај. Треба тепих на заедничка основа. Pls испратите порака во врска со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
П : Како за увозни давачки,даноци и давачки?
А : ве Молиме да се напомене дека увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Некои парчиња на леплива материјал во торба површина во центарот и прстен, заедно центарот на дистрибуција.55 мм ПВЦ Боја како слика или прилагодено(Забелешки по плаќање) Додаток воздушниот компресор+поправка колекции+8 топки
Гумени гумени фудбал, пикадо , стрелаштво игра однесува на повеќенаменски гумени гумени стрела, вклучувајќи ПВЦ пластични лагер, tsamba најлон коса топка, која што се карактеризира во однос на тоа дека ПВЦ гумени пластични лагер јакна со влакна ткаење торба, надворешниот торба има патент торба, на работ на виси појас и тока во надворешниот страна торба е пораби на неколку парчиња на леплива материјал на другата страна од кесата, печатени со checkerboard шема. На корисен модел има предности на силна practicability и безбедна употреба.

Декларирани спецификации

Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,8-11 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
qinda надувување
Број На Модел На:
QD - dart805
Тип:
Гумени Стрела Одбор
Име на производ:
гумени нога пикадо за продажба
Големина:
7m or Customized Size
боја:
Како слика или прилагодени
Материјал:
0.55 мм ПВЦ
додаток:
воздушниот компресор+поправка колекции+8 Велкро топки
Употреба:
луна-парк, приватна употреба, имот, продажба, дворот
Гаранција:
3 Години
сертификација:
SGS,CE ,EN14960
Technic :
Шиење
Пакување:
pvc кеса за надувување нога стрела,картон за компресор

Комплементите на стоката

Бесплатно користење на логото печатење ! Отворено Гумени Кенгура Куќа,Гумени Кенгура Замокот,Скокање Замокот За Детска Игра

Ако ви треба поволна цена, ве молиме контактирајте ме.и двојно крои, со засилување на висок стрес област

DEN 40080.00

GA020 ПВЦ церада материјал гумени воздух песна гимнастика,добар квалитет гумени песна лизга собори песна гумени мат воздух

Ви благодариме ^_^Опис На ПроизводотВоздухот Подови и други гумени производи имаат сега стана начин на ж

DEN 56880.00

AO696 Бесплатен превозот Обичај Гумени Хелиум Плоштадот Коцка Балон,Гигант Гумени Коцка Хелиум Рекламирање Балон со 4 страни

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Овој материјал има добра расцепен отпор пе

DEN 47904.00