• Новак
Бесплатна Испорака 8M висока големи Гумени Дедо Мраз Сл Рекламирање кренат стар човек модел со брада За Chrismas Ден играчки

Бесплатна Испорака 8M висока големи Гумени Дедо Мраз Сл Рекламирање кренат стар човек модел со брада За Chrismas Ден играчки

DEN 56640.00

Достапност
Производот е достапен

Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.Транзит време можеби повеќе за време на празниците. Што може да се плати од страна на T/T
3,Western Union
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.Освен некои земји и APO или FPO адреси.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.
Повратни информации
1.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
BingoQiMO
Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,> 6 години,12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Број На Модел На:
BG-A0345
Материјал:
Најлон
Тип:
Екранот
Име:
Бесплатна Испорака 8M висока големи Гумени Дедо Мраз Слика
MOQ:
1 Парче
Големина:
8M high
компресор:
110V/220V CE/UL
Материјал:
Oxford најлон платно
Се прилагодите:
Yes
Примена:
Забава Итн
начин на плаќање:
T/T & Western Union & Paypal
Додатоци:
компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции

Комплементите на стоката

Бесплатно користење на логото печатење ! Отворено Гумени Кенгура Куќа,Гумени Кенгура Замокот,Скокање Замокот За Детска Игра

Ако ви треба поволна цена, ве молиме контактирајте ме.и двојно крои, со засилување на висок стрес област

DEN 40080.00

слободен воздух за испорака до врата,ноќта на Вештерките Фарма Големи Џиновска тиква отскокнување скокање гумени подлога нешто

55 mm 1000 D ПВЦ на поврзување на дел од внатрешноста за да се зајакне објектот И когакрои е добивање на крајо

DEN 64800.00

божиќ воздух цевка човек за рекламирање,Гумени дедо воздух танчер со две цевки на воздухот танц танц правец на цевка човек

божиќ воздух цевка човек за рекламирање,Гумени дедо воздух танчер со две цевки на воздухот танц танц пр

DEN 10558.00 11232.00

GA020 ПВЦ церада материјал гумени воздух песна гимнастика,добар квалитет гумени песна лизга собори песна гумени мат воздух

Ви благодариме ^_^Опис На ПроизводотВоздухот Подови и други гумени производи имаат сега стана начин на ж

DEN 56880.00

LED осветлен гумени преносни фото кабина киоск комплет со фабричките цена Бесплатен Превозот гумени коцка шатор фото кабина

За превозот : Ако сте од Русија ,можете исто така да поставите цел,само напишете го вашето име и презиме

DEN 38713.00 41184.00

1.0 мм ПВЦ гумени ролери топка за игралиште спорт игра 2.4 2.2 mL m со дијаметар гумени вода ролери топката со една фабрика цена

Не користете каков било вид на растворувачи Одличен Дизајн и Прекрасен изглед;3.Може да се прифатат Мал

DEN 18547.00 20160.00