• Новак
6pcs од нерѓосувачки челик, Дрво се Справи со Восок Керамика Глинени Скулптури Резба Алатка DIY Занает Сет

6pcs од нерѓосувачки челик, Дрво се Справи со Восок Керамика Глинени Скулптури Резба Алатка DIY Занает Сет

DEN 199.68
DEN 154.00 -23 %

Достапност
Производот е достапен

Внимателно проверете пред превозот надвор;
3.Во сите случаи, купувачите плаќаат за превозот
надоместоци на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
JJ3486-00
Материјал:
нерѓосувачки челик + тврдо

Комплементите на стоката

5 Парчиња Керамика Глинени Скулптури Резба Алатки за Уметнички Занает Материјали Sculpting Алатки Торта Масла Гума Пенкало, Четка

Постојат NOEXCEPTIONS!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Транзит време може да

DEN 89.00 151.20

26Pcs Керамика Глинени Скулптури Резба Моделирање Керамички Дрвени Алатки со Торба за Полнење DIY Занает За Дома рачно производство,

Функција : 26 КОМПЈУТЕРИ РАЗЛИЧНИ ГЛИНА АЛАТКИ : Обезбеди разновидност на резба форми за да ви даде погол�

DEN 1273.00 2496.00