• Новак
(2KW 12V дизел) ер паркинг грејач за брод автомобил брод камион RV автобус - слични eberspacher airtronic D2, Webasto 12V воздух врвот 2000 година.

(2KW 12V дизел) ер паркинг грејач за брод автомобил брод камион RV автобус - слични eberspacher airtronic D2, Webasto 12V воздух

DEN 17808.00
DEN 16027.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

LCD дигитален Контрола switch. Паркинг грејач 12 V. Гориво Пумпа 12 V & нејзината врска жица & клип.
Р eplace Eberspacher AIRTRONIC D4 & AT5000 Webasto дизел грејач. Гориво Филтер.
Англиски јазик прирачник книга. DHL да се САД , Канада , Австралија, Нов Z.
(Треба без даноци услуги во Европа, контактирајте со нас . )
(Слика референца) Слика за референца
.
(2 KW 12 V дизел) ер паркинг грејач за брод автомобил брод камион RV автобус - слични eberspacher airtronic D2, Webasto 12 V воздух врвот 2000 година. Делови ќе се испрати, ако скршени од транспорт & Не-човечки фактори .

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Греење & Фанови
Гориво:
Дизел
Специјални Функции:
грејач
Напон:
12V
Објектот Тежина:
7kg
Бренд Име:
Heatmyauto
Објектот Ширина:
38cm
Име На Модел:
MY-2
моќност:
2000W
Објектот Висина:
19cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
43cm
Тип На Прекинувач:
LCD Префрлате
Боја Име:
Црна
Објектот Дијаметар:
35cm

Комплементите на стоката

3000W Надградба Slimar Webasto Воздух Грејач Фан Мотор Загреете Греење Моторни Грејач Автомобил Авто Грејач Вентилатор За Автомобил

Инаку нашата компанија не е одговорен за таквите предизвикани прашање .Параметарот : 220240v 5060hz 3000 WМ греењ

DEN 4416.00

Новиот Автомобил-Стил, Авто Воздух Грејачи Електрично Греење Фан Demist & Одмрзне Бучава-бесплатен Топол Воздушен Компресор за

Карактеристики : Доаѓаат со стигнале рачка, лесно да се носат.Brushless мотор овозможува noiseless операција.Брз

DEN 581.00 893.28

надградба на 304 нерѓосувачки челик со рачка и 3 мрежа плоча 820ml електрични ручек јадење греење на печка кутија со Лажица и

Ние гарантираме дека сите нашите предмети се ", како што е наведено" во нивните описи.82 L (460+180*2) 304 од не ' р

DEN 1337.00 1407.36

Нови 12v Мини Преносни запалка приклучок за Приклучок Возило Фан на Воздухот се Пропустливи Ладење Автомобил Фан автомобил авто

Модел : HXT301Напон : DC12 VМоќност : 7 WБучава : Тежина : 0.6 KGНајновата, во автомобил климатизација фан Ултративк

DEN 1103.52

Бесплатен Превозот Најновите 5kw 12V Воздух Паркинг Греалка +(GSM ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР +ПОДАРОК) Слични Авто Течни Webasto Паркинг

Во зима,возилата што треба да се одржи топлина.Исто така, можете да добиете мистерија подарок Функција с

DEN 33360.00

Високо-Grade1000ml Автомобил Преносни Бојлер Патна Мрежа Литургија Авто 12V за Чај, Кафе и Вода Електрични Грејачи Патување Литургија

Ви благодарам многу!Најдобри Желби!.MT0000351Спецификација : ■ Сосема нов■ Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки

DEN 1241.76