• Новак
ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 175 072 EUI Млазницата DSLA150P442 Инјектор Млазницата 0433175072

ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 175 072 EUI Млазницата DSLA150P442 Инјектор Млазницата 0433175072

DEN 3355.20

Достапност
Производот е достапен


ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ
ТОПЛА ПРОДАЖБА ! Висок Квалитет 0 433 175 072 EUI Млазницата DSLA150 P442 Инјектор Млазницата 0433175072
Најдобар Квалитет Со Најдобра Услуга!
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата , ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.

Декларирани спецификации

Објектот Тежина:
0.03KG
Поставување на Возило:
DSLA150P442
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
5
Бренд Име:
WEKY
Производителот Дел Број:
DSLA150P442
Другиот Дел Број:
DSLA150P442
Осветленост Дел Број:
DSLA150P442
Објектот Должина:
10
Специјални Функции:
DSLA150P442
Објектот Висина:
5
Материјал Тип:
Челик
Производот:
EUI Млазницата
Млазницата Број:
0433175072
Инјектор:
EUI
за автомобил:
Дизел
Млазницата:
0 433 175 072
Инјектор Бр.:
DSLA150P442
квалитет:
НАЈДОБРИ
Пакување:
WEKY
Материјал:
Челик
млазницата НЕ.:
DSLA150P442

Комплементите на стоката

Фабриката за директна продажба контрола вентил за да го поставите F00R J00 995 одговараат за заеднички железнички систем инјектор

(3) ако купувачи имаат посебни барања за прогласи вредност ве молиме оставете порака.Нашата компанија е

DEN 3719.00 4591.20

2645A747 дизел гориво инјектор за Гасеница C4.4 моторот, МАЧКА 320-0680 заеднички железнички инјектор, обновени и повторно составувајте

имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за разл

DEN 9046.00 11167.20

Висок квалитет на контрола вентил за да го поставите F 00V C01 352 за инјектор 0445 110 278 за заеднички железнички систем делови

Не MOQ барање ,долго перформанси живот.(6) За безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресат

DEN 3719.00 4591.20

Трговија на големо Гајтанот вентил C-9 за МАЧКА C-9, заеднички железнички C-9 гајтанот вентил за инјектор 236-0962, 235-2888,заеднички

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјек

DEN 2139.00 2814.24