• Новак
55PP0603-гориво Железнички Притисок Сензор За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Berlingo Испраќање Picasso 1.4 1.6 HDI 9658227880 1920GW

55PP0603-гориво Железнички Притисок Сензор За Citroen Ц1 C2 C3 C4 Xsara Berlingo Испраќање Picasso 1.4 1.6 HDI 9658227880 1920GW

DEN 3660.48
DEN 2965.00 -19 %

Достапност
Производот е достапен


Пакување & Испорака
Компанијата Информации
GV Делови се главно производство на заеднички железнички делови и системи за вбризгување на опрема за многу години, исто така, ние сме обезбедување на сите видови на мотор & мотор делови кои се погодни за Јапонски возило, Кореја возило, Европската возило, Американски возило и кинески возило Итн.
Шефот На Роторот
, , , ,
Контрола вентил
,
На инјектор
,
Испорака вентил , Disel repare колекции , и многу други можете да ја посетите нашата . имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.Гаранција : 6 месеци, 100% на сите производи се проверуваат и тестираат пред превозот и
ние може да ви гарантира дека сите наши производи ќе имаме, ќе се работат сите во право.
Производ детали
ТОПЛА ПРОДАЖБА !!!
Главни Производи
Млазницата
, , , ,
Клипот
, , , , , , , ,
Заеднички Железнички Млазницата
, , ,
Заеднички Железнички Делови
.Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Paypal; ЗАЧУВАМ;
4)Преку Кинески агенти.MOQ : 1 парче
4.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Service : Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со вашата нарачка, можете да не контактирате во било кое време,а Потоа ние ќе се обидеме потрудиме да се справи тоа за вас како е можно поскоро. со добро опремени опрема за тестирање и силна техничка сила.Сертификација : ISO9001
3.Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот. Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во авто делови поле и нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба.

Декларирани спецификации

Бренд Име:
WY
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
0.043
Објектот Должина:
2.5
Објектот Висина:
4.8
Објектот Ширина:
2.5
Тип Име:
гориво железнички притисок сензор
Pin Брои:
3-иглички

Комплементите на стоката

Нови Гориво премерување вентил за Гориво пумпа за контрола вентил за Гориво Пумпа за Влезот Премерување Вентил 0928400667 77364298

Секој производи доаѓаат со Гаранција Ние сме долгорочен Aliexpress продавница продавачот ,Богато искуство �

DEN 2880.00

2645A747 дизел гориво инјектор за Гасеница C4.4 моторот, МАЧКА 320-0680 заеднички железнички инјектор, обновени и повторно составувајте

имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за разл

DEN 9046.00 11167.20

Трговија на големо Гајтанот вентил C-9 за МАЧКА C-9, заеднички железнички C-9 гајтанот вентил за инјектор 236-0962, 235-2888,заеднички

Информации за производот Дизел Common Rail вбризгување на Инјектор дел : Гајтанот вентил C9 за Гасеница Инјек�

DEN 2139.00 2814.24