• Новак
Есен Вистинска Кожа Глуждот Чизми Дами Удобно и Топло, Удобно Станот на Зимски Говорница За Жени Обувки Женски Жените Чевли ADT1041

Есен Вистинска Кожа Глуждот Чизми Дами Удобно и Топло, Удобно Станот на Зимски Говорница За Жени Обувки Женски Жените Чевли ADT1041

DEN 1679.52
DEN 1243.00 -26 %

Достапност
Производот е достапен

Есен Вистинска Кожа Глуждот Чизми Дами Удобно и Топло, Удобно Станот на Зимски Говорница За Жени Обувки Женски Жените Чевли ADT1041

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Пета Тип:
Станот со
is_handmade:
No
Сезоната:
Зима
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Подигнете Тип:
Основни
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
STAINLIZARD
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Број На Модел На:
жена чизми ADT1041
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црна,црвена,камила
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Зима,Пролет/Есен,Лето
Големина:
34,35,36,37,38,39,40,41.42.43
жените чизми за снег:
Моден
жена чизми:
Глуждот Чизми
Декорација:
Bowtie
чизми жени:
жените чизми за снег
подигнете стил:
подигање на глуждот

Комплементите на стоката

Нова Кожа Заковки Booties Тока Ремени Дебели Пета Црна Глуждот Чизми Начичкана Декорирани Мотоцикл Чизми Жена Јавањето чизми

Времето за испорака на EMS е околу 57 дена.Политика На Враќање : Размена Само1.Сите плаќање ќе се зачувам,pls

DEN 4332.00 4560.00

2018 Нови Женски Pleated Комбинација Вистинска Кожа Мартин Чизми Посочи Пети Zip Глуждот Чизми Со Висока Пета Жените Секојдневен

за големината прашање, ние ви препорачуваме купувачи да се избере добра големина во зависност од вашите

DEN 3694.00 3888.00

Година Мода Секси Бела Чипка Матурска Вечер Партија Чевли Булчински Високи Потпетици Дама Формално Фустан Чевли Нови Ѕиркаат

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 4165.00 4384.32

нов Пад на рака Bowknot високи потпетици сандали жени секси Bowknot посочи пети чипка лак свила сатен свадба чевли голема големина

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами високи потпет

DEN 3259.00 4345.44

Пролет, Есен Жените Глуждот Чизми Плоштадот Ниски Високи Потпетици Жена Кратки Чизми Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34-40.41.42.43

Производи Детали Пета Висина + Висина Зголемување : 6 CM Платформа : 2cm Цевка висина : 10cm Цевката турнеја : 27c

DEN 1311.00 1380.48

топла продажба на отворен пети сандала чизми 2017 лето најновите шарени кожа висока пета сандала жена тенки потпетици чизми

Weclome на нашата продавница!!!ние може да ви помогне да добиете најновите топлипродажба дами високи потпет

DEN 4651.00 4896.00

ANMAIRON Глуждот Чизми за Жените Круг Пети Платформа Чевли Жена Есен/Зима Чизми Стадото Плоштадот Пета Црна 2Colors Мода Чевли

Прифаќаме само Зачувам .5=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)Pls мер

DEN 1817.00 3494.88

MUYISEXI Жените Вистинска Кожа Глуждот Чизми Чудно Пета Оптоварување Двојно Zip Есен Чизми За Жените Вистински Кожени Чизми Жените

Материјал : Вистинска Кожа Обвивка Материјал : Синтетички (Не Кадифен) Пета висина : 7.5 cm Совети : Ние испр

DEN 3327.00 6523.20

Жените вистински кравја Кожа црна глуждот Чизми патент 5cm 2.5 дебели пета Удобно мека рачно изработени женски пролет кратки

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се изб

DEN 2349.00 4606.08

Hongyi Риба Устата Тенка Висока Пета Црни Чизми Секси Жени Чизми Мода Глуждот Чизми Ѕиркаат Пети Страна Zip Отвори Пети Чевли

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа Но ќе мора да плаќаат

DEN 3931.00 6048.00

Новите Дами Секојдневен Чипка Глуждот Чизми Мода Злато Сребро Црна Жените Патики 2018 Платформа Чевли Жена Жените Зимски Чизми

За ваша заштита, ние ви препорачуваме сите се враќа биде испратена назад до нас преку следат превознико

DEN 1392.00 2358.72

2018 Нови Плус Голема Големина 34-43 Црна Тока Кристал Мода Секси Висока Пета Пролет, Есен Девојка Дама Женски Глуждот Женска

,со цел да се постигне успешно!Ве молиме внимателно проверете ја големината на табелата,тоа не е нависти

DEN 2683.00 4127.04