• Новак
Патент Кожа Висока Пета Бисер Жените Booties Велур Чевли Женска Глуждот Чизми Медиум Вистински Овча Розова Дами Есен Метал

Патент Кожа Висока Пета Бисер Жените Booties Велур Чевли Женска Глуждот Чизми Медиум Вистински Овча Розова Дами Есен Метал

DEN 5679.36
DEN 3635.00 -36 %

Достапност
Производот е достапен


Горниот Материјал : cowhide
Обвивка Материјал : Микрофибер
Пета Висина : 4.5 cm/1.8 инчен
Вратило : 10.5 см/4.1 инчен
Ние сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )
Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина. Плаќањето ќе биде потврден во рок од 24 часа, 1-2 работни дена за копното, а потоа испрати.

Декларирани спецификации

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Моден Елемент:
Метал Декорација
Обвивка Материјал:
Lycra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
lp191503305375
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Платформа Висина:
0-3cm
Вратило Материјал:
Вистинска Кожа
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Затворање Тип:
Еластична бенд
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Chelsea Чизми
Окно-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Висина:
Глуждот
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
RPBDZKQO

Комплементите на стоката

2018 Нови Женски Pleated Комбинација Вистинска Кожа Мартин Чизми Посочи Пети Zip Глуждот Чизми Со Висока Пета Жените Секојдневен

за големината прашање, ние ви препорачуваме купувачи да се избере добра големина во зависност од вашите

DEN 3694.00 3888.00

2017 Mujer Зимски Чизми Нова Рунда Пети Тока Чизми За Жени Секси Глуждот Потпетици Мода Есен Зима Чевли Обичните Поштенски Снег

започнетекрајотИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛ

DEN 593.00 624.00

Нова Кожа Заковки Booties Тока Ремени Дебели Пета Црна Глуждот Чизми Начичкана Декорирани Мотоцикл Чизми Жена Јавањето чизми

Времето за испорака на EMS е околу 57 дена.Политика На Враќање : Размена Само1.Сите плаќање ќе се зачувам,pls

DEN 4332.00 4560.00

Жените вистински кравја Кожа црна глуждот Чизми патент 5cm 2.5 дебели пета Удобно мека рачно изработени женски пролет кратки

Важно Известување:Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се изб

DEN 2349.00 4606.08

Зима Жените Чизми Женски Водоотпорен Tassel Глуждот Чизми Надолу Снег Чизми Дами Чевли Жена Топло Крзно Botas Mujer Еластична

ние може да го прогласам за пониска вредност за да се избегнат дел од даноци .Како да се Избере САД Голем

DEN 1598.00 1598.40

Пролет, Есен Зима Платформа Високи Потпетици Глуждот Чизми Жените Кратки Чизми Дами Чевли botas botte femme Плус Големина 34-40.41.42.43

Производи Детали Пета Висина : 12 CM Платформа : 4cm Цевка висина : 10cm Цевката турнеја : 26cm САД големината сам

DEN 1525.00 1605.60

2018 Нови Плус Голема Големина 34-43 Црна Тока Кристал Мода Секси Висока Пета Пролет, Есен Девојка Дама Женски Глуждот Женска

,со цел да се постигне успешно!Ве молиме внимателно проверете ја големината на табелата,тоа не е нависти

DEN 2683.00 4127.04

Hongyi 2018 Женската Мода Плус Големина Стадото Круг Пети Есен, Глуждот Чизми Високи Потпетици Чевли Zip Буци Висока Пета Жените

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : за 4 до 6 дена Гаранција и Г

DEN 4066.00 5808.00

Плус Големина 34-45 Пролет, Есен, Глуждот Чизми На Жените Да Се Задржи Топло Зима Чизми Патент Дебели Високи Потпетици Чевли

50 / пар пар Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси тр

DEN 1420.00 2784.00

Новите Дами Секојдневен Чипка Глуждот Чизми Мода Злато Сребро Црна Жените Патики 2018 Платформа Чевли Жена Жените Зимски Чизми

За ваша заштита, ние ви препорачуваме сите се враќа биде испратена назад до нас преку следат превознико

DEN 1392.00 2358.72

Есен Вистинска Кожа Глуждот Чизми Дами Удобно и Топло, Удобно Станот на Зимски Говорница За Жени Обувки Женски Жените Чевли ADT1041

Есен Вистинска Кожа Глуждот Чизми Дами Удобно и Топло, Удобно Станот на Зимски Говорница За Жени Обувки

DEN 1243.00 1679.52

ANMAIRON Глуждот Чизми за Жените Круг Пети Платформа Чевли Жена Есен/Зима Чизми Стадото Плоштадот Пета Црна 2Colors Мода Чевли

Прифаќаме само Зачувам .5=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)Pls мер

DEN 1817.00 3494.88