• Новак
SAYSN 41 Spruce Панел Народни Акустична Гитара ружино дрво Fingerboard Фрак Guitarra за Почетник Студентите Љубителите на Музиката

SAYSN 41 Spruce Панел Народни Акустична Гитара ружино дрво Fingerboard Фрак Guitarra за Почетник Студентите Љубителите на Музиката

DEN 3695.52
DEN 3326.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен


Драг пријател, Tks за вашата нарачка. Ако дојде од Русија, Pls ми даде вашата E-mail бидејќи Изразат компанијата треба да Е-пошта за царинење, инаку производ нема да се испрати. TKS толку многу.
Спецификации : Димензии : 41" Боја : Дневник боја Панел Материјал : Sapelli Страна Одбор : Sapelli Backpanel : Sapelli Fingerboard : ружино дрво String : Челик Жица String Winder : Затворена Knob Објект Тежина : 3kg Пакет Тежина : 4.8 кг Пакет Големина : 115 * 50 * 20cm
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор поради светлина или различни монитори.
Пакет Листа : 1 * Гитара Ранец 1 * Гитара Capo 1 * Гитара Рака 1 * Гитара Зема 1 * Гитара Жици 1 * лак 1 * Гитара Меѓународни Купувачи - ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Декларирани спецификации

Големина:
41 inches
Тело Материјал:
Picea Asperata
Тип:
Акустична Гитара
Број На Модел На:
S-0032
String Winder:
Затворена Knob
пикап:
Иницијатива Adapterization
Fingerboard Материјал:
Ружино дрво
Погоден за:
Почетник,Професионални Перформанси,Унисекс,Дома-образование
Лак Материјал:
Никој
Назад / Страна Материјал:
Sapelli
Тон Позиција:
21

Комплементите на стоката