• Новак
НОВИОТ Chrome ABR-1 Мелодија-o-matic Мост Tailpiece Запре Ролери Седло Мост Бар За Гитара

НОВИОТ Chrome ABR-1 Мелодија-o-matic Мост Tailpiece Запре Ролери Седло Мост Бар За Гитара

DEN 816.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Боја : хром
Ролери Седло Мост и Tailpiece ект Електрични Гитари.
Материјал : Цинк легура
Tailpiece Димензии : Ширина (17mm) Должина (98mm)
Tailpiece Проред помеѓу 2 studs (82 mm. од центар до центар)
Мост Димензии : Ширина (17mm) Должина(84.5 mm).
String Проред : 10.3 mm
Пакетот Вклучува :
1 ролери седло мост и 2 studs
1 tailpiece и 2 појавување studs.

Декларирани спецификации

Тип:
Мост
Број На Модел На:
гитара мост
Бренд Име:
Edelweiss

Комплементите на стоката

Clip-За Дигитален Тјунер За Акустична Електричен Бас Гитара Виолина Фенси Црна Гитари & Басови Делови Додатоци Приемници Пластика

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа

DEN 108.00 133.92

MOOER Близнак Педалата Серија Shimverb Про Дигиталниот Гитара на Возилото со Прилагодливи Трепет Ефекти / Гитара Педали за новодојдени

DC 9 V Адаптер Тековни цртање : 210m A Цврст метал школка дизајн Shimverb Про Спецификација Текст : Две 1 / 4 Приклуч

DEN 5184.00 6912.00

Црна Електрична Гитара Ѕиден Држач за Пропелер Стои Багажник Кука Планината за Сите Големина Инструменти, Делови и Додатоци

Спецификации : Производот категорија : гитара рамкаМатеријал : метал + сунѓерот ракавБоја : црнаПоле на п

DEN 151.00 191.52