• Новак
2 парчиња Електричен Бас Гитара Џек 1/4 Излез Влезен Приклучок Овална Вовлечен Џек Плоча гитара делови Хром Црна гитара додатоци

2 парчиња Електричен Бас Гитара Џек 1/4 Излез Влезен Приклучок Овална Вовлечен Џек Плоча гитара делови Хром Црна гитара додатоци

DEN 480.00
DEN 408.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.35 mm) momo џек socket
Материјал : Железо и бакар
Има 3 вкупно prongs
Бои : Сребрена (Хром позлатен ) & Црно За да Изберете
Забелешки : Содржи 2 шрафовите за монтирање
Пакет Се Вклучени :
2 x џек socket
4 x монтажа завртки
Пот на paym ent методи може да се користат?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
Гитара Приклучоци
Бренд Име:
QHX
Тип:
Гитара Приклучоци
Бои:
Сребрен (Хром позлатен ) & Црна
Тежина:
14g/piece
Материјали:
Железо и бакар
Големина:
As shown in the photo
Забелешки:
Содржи 2 шрафовите за монтирање

Комплементите на стоката

Црна Електрична Гитара Ѕиден Држач за Пропелер Стои Багажник Кука Планината за Сите Големина Инструменти, Делови и Додатоци

Спецификации : Производот категорија : гитара рамкаМатеријал : метал + сунѓерот ракавБоја : црнаПоле на п

DEN 151.00 191.52

Еден Заклучен MUKU М-01 Гитара Тјунер Штипки Акустична Гитара Подесување Штипки Народни Гитара Tuning Keys Гитара Машинска Глава

Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот

DEN 842.00 1123.20