• Новак
12 Компјутери Електричен Бас Гитара Џек 6.35 1/4 Излез Влезен Приклучок Брод Стил гитара делови Хром Црното Злато гитара додатоци

12 Компјутери Електричен Бас Гитара Џек 6.35 1/4 Излез Влезен Приклучок Брод Стил гитара делови Хром Црното Злато гитара додатоци

DEN 1728.00
DEN 1469.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

35 mm) momo џек socket
Материјал : Железо и бакар
Има 3 вкупно prongs
Бои : Сребрена(Хром позлатен) & Црно-Златна За да изберете
Големина : Како што е прикажано во слика
Пакет Се Вклучени :
12 x џек socket
24 x монтажа завртки Пот на paym ent методи може да се користат?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. EMSза 5-10 работни дена. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам.

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
Гитара Приклучоци
Бренд Име:
QHX
Тип:
Гитара Приклучоци
Бои:
Сребрен(Хром позлатен) & Црно-Златен
Тежина:
24g/piece
Материјали:
Железо и бакар
Големина:
As shown in the photo

Комплементите на стоката

Clip-За Дигитален Тјунер За Акустична Електричен Бас Гитара Виолина Фенси Црна Гитари & Басови Делови Додатоци Приемници Пластика

купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќа�

DEN 108.00 133.92

MOOER Близнак Педалата Серија Shimverb Про Дигиталниот Гитара на Возилото со Прилагодливи Трепет Ефекти / Гитара Педали за новодојдени

DC 9 V Адаптер Тековни цртање : 210m A Цврст метал школка дизајн Shimverb Про Спецификација Текст : Две 1 / 4 Приклуч

DEN 5184.00 6912.00