• Новак
Висок Квалитет на Бизнис луксузни училиште Канцеларија Канцелариски боја Канцеларија гел ролер пенкало црно мастило Рефил Пишување метал Roller Ball Пен

Висок Квалитет на Бизнис луксузни училиште Канцеларија Канцелариски боја Канцеларија гел ролер пенкало црно мастило Рефил Пишување

DEN 139.20
DEN 119.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен

Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 5 дена по comfim плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Враќање & наплата :
Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да го купат.Кина пост пошта Ќе потрае околу 5~9 недели,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail. Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1.DHL Ќе се 5 - 7working дена,треба да ја плати превозот цена. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.EMS Ќе се 7-12working дена,треба да ја плати превозот цена. Ако било какви проблеми за следење на информации , pls контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори. Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. И сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.

Декларирани спецификации

боја:
C01, C02, C03, C04
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
ЦРНА ГОРА
Број На Модел На:
црна

Комплементите на стоката

4pcs/Многу Креативни Владетел Pendant Гел Пенкало Слатки Овци Елени Пишување Пенкала За Деца Kawaii Канцелариски 0.5 mm Потпишување

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Испрати Како Случаен ИзборОблик : Овци,ЕленТип :

DEN 129.00 143.52

Jonvon Satone 12pcs Симпатична Криејтив Канцелариски Kawaii Гел Пенкало во Боја Пенкало За Училиште Алатки за Статистика И Училишни

Тип : Боја : Боја просек превозот (стандардно),или можете да оставите поракаГолемина : како сликУпотреба :

DEN 204.00 287.52

12 Парчиња/set 0.38 mm Висок Квалитет на црна Гел Пенкало Изберете Учење од Суштинско значење Канцелариски Канцеларија Учење

1.Ние само се продава високо квалитетни Молив nite Гел Пенкало 2.Имаме нашата фабрика,и може да ви обезбеди

DEN 226.00 265.44

20 Парчиња Мачка Облик на Гел Пенкало Креативни Цртан филм Потпишување Пенкало Студент Канцеларија Училиште Подарок Деца Награда

Симпатична 20 Парчиња Мачка Облик На Гел Пенкало Креативни Цртан Филм Потпишување ПенСтудентот Канцела�

DEN 441.00 479.04

12 Компјутери/Многу Големо Јапонија Пилот V5 Течно Мастило Пенкало 0.5 mm 7 Бои да се Избере BX-V5 стандард пенкало канцеларија

започнетекрајот БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ОСИГУРУВАЊЕ СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ 100% Испорака Гаранција ПИЛОТ V5 HiTechpoint Т

DEN 946.00 996.00

48 компјутери/Многу Шарени Гел мастило гел пенкало за пишување 0.5 mm ballpoint пенкала Molang Дневник Канцелариски Канцеларија

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот48 компјутери / Многу Шарени Гел мастило гел пенкало за пишу�

DEN 1037.00 1152.00

10 компјутери/многу Обоени парична Казна Линија Гел Пенкало за Манга Цртан филм Рекламирање Дизајн Вода Боја за Цртање Пенкала

Функција : 1 lot = 1 кутија = 10 парчињаМатеријал : ПластикаДолжина : Околу 15,8 cmПишување Точка : 0.38 mmТежина : Ок�

DEN 225.00 432.00

10 компјутери/многу Kawaii Шарени Цртан филм Гел Пенкало Поставен Симпатична корејски Канцелариски Пенкала За Writting Канцеларија

Функција : Боја на каросеријата : 10 стилови Мастило боја : 10 бои Пишување точка : 0.38 мм Должина : Околу 16cm Т�

DEN 237.00 430.08

Метал Гел Пенкало Канцелариски Прибор за Училиште Канцелариски Пишување Потпис Пенкало Црно Мастило 0.5 mm Неутрален Пенкало

Ви благодариме за сите3 Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1.Ние ќе го испрати со Кина пост mail .

DEN 82.00 96.00

10 компјутери/Многу тенка линија цртање пенкало за манга цртан филм рекламирање дизајн Вода Боја пенкала Канцелариски Канцеларија

· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.38 мм, вода боја, многу корисно за

DEN 230.00 384.00

12pcs Канцелариски Боја Неутрален Пенкало AGP62403 Зора Пенкало Нова Популарна 0.38 Мм Многу Бои Црна, Виолетова Розова Небото

12pcs Канцелариски Боја Neutr ал Пенкало AGP62403 Зора Пенкало Нова Популарна 0.38 Мм Многу Бои Црна, Виолетова Роз

DEN 364.00 383.52

10sets 6 компјутери/set Точки Ѕвезда Серија обоени гел пенкала за пишување на Цртан филм 0.38 мм се тркалаат пенкало деца подарок

Карактеристики : пенкало е направен од високо квалитетни пластични, екопријателски, без мирис и нетокси

DEN 862.00 907.20