• Новак
Висок Quqlity Игра Контролер Подлога Џојстик За Nintendo за SFC за SNES

Висок Quqlity Игра Контролер Подлога Џојстик За Nintendo за SFC за SNES

DEN 143.52

Достапност
Производот е достапен


Игра Контролер Подлога Џојстик За Nintendo за SFC за SNES
Опис :
Копчиња се чувствителни и лесно контрола на пристап
Доаѓа со 9 метри должина на кабел
Таа работи на ист како оригиналот за SNES Контролер
Идеален додаток за SNES оригинални контролер замена.
Спецификација :
Боја : Сива
Тежина : 105g
Кабел Должина на Кабелот : приближно 130 cm
Компатибилен Модел : за SNES/за SFC
Пакетот вклучува :
1 x Замена Контролер за Nintendo

Декларирани спецификации

Тип:
Gamepads
Бренд Име:
FZQWEG
Број На Модел На:
За Nintendo за SFC за SNES
Nintendo Модел:
Супер Famicom
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Пакет:
No

Комплементите на стоката