• Новак
OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за ZTE Страствен 4/Фанфари 3/Увертира 3/Темпо X/Maven 3 5Inch

OEEKOI Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за ZTE Страствен 4/Фанфари 3/Увертира 3/Темпо X/Maven

DEN 431.52

Достапност
Производот е достапен

Торбичка Случај за ZTE Страствен 4/Фанфари 3/Увертира 3/Темпо X/Maven 3 Опис * Сосема Нов Кожа торбичка покрие случај . * Заштитена од надворешни прашина и гребнатини во оваа торбичка случај додаток. * Compatiable со овој телефон совршено! * [Материјал] : СТП Кожа. * [Боја] : Lichee шема,Мазна површина ,Браун. * [Пакет] : OPP. Известување
* Pls оставете порака за да кажете ни го моделот на вашиот телефон или на димензија,на пример : сакам случај за i Phone 7(138.30 x 67.10 x 7.10 mm),така што можеме да ви испрати најмногу погоден случај .
* Ако се потврди време е наскоро, а вие се уште не ја примите вашата цел,pls контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. И ние ќе ви испратиме повторно или целосна наплата ако на крај не се дојде на ред кога е надвор од comfirm време.

Декларирани спецификации

дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Гроздобер,Мат
Компатибилен Бренд:
ZTE
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Универзална Случај
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
OEEKOI
Големина:
5
Тип:
Футроли & Клипови
боја:
Црна,Кафеава
Стил:
Универзална Случај,Торбичка Случај,Спојувалка За Каиш Случај
Материјал:
СТП Кожа
одговара 1:
за ZTE Maven 3 Случај
Се вклопат 2:
за ZTE Темпо X Случај
Одговара 3:
за ZTE Увертира 3 Случај
Одговара 4:
за ZTE Фанфари 3 Случај
Одговара 5:
за ZTE Страствен 4 Случај

Комплементите на стоката

Кука Јамка Човек Спојувалка за Каиш Патент Картичка Торбичка Двојна Мобилен Телефон Кожа Случај За HTC U11,Vernee Марс/Аполон

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код и �

DEN 424.00 445.92

Луксузен ПОДАРОК Универзална LED Блиц Светлина До Selfie Прозрачна Телефон да Ѕвони случај За Huawei Чест 5C 6C 6X Магија Забелешка

Можете да клип тоа насекаде 36 LED светилки ќе биде во можност да обезбеди доволно светлина за да земе голе

DEN 182.00 239.52

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот прекривачот Торбичка Случај за Samsung Галакси Гранд/Win Pro/Експрес 2/Тренд

Торбичка Случај за Samsung Галакси Гранд / Win Pro / Експрес 2 / Тренд 3 / Изразат Опис * Сосема Нов Кожа покрие слу�

DEN 367.00 431.52

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Wiko Видите XL/View/Upulse/WIM/U Чувствуваат Fab/Роби/S-Kool/Пулпа

Торбичка Случај за Wiko Видите XL / View / Upulse / WIM / U Чувствуваат Fab / Роби / SKool / Слајд / Слајд 2 / Пулпа Fab 4 G Опис * С

DEN 367.00 431.52