• Новак
Тешки Хибрид Shockproof Оклоп Случај Holster Со Спојувалка за Каиш Школка Покрие Случај за полнење За Motorola Мото G5 Плус XT1684 XT1685 XT1687 }

Тешки Хибрид Shockproof Оклоп Случај Holster Со Спојувалка за Каиш Школка Покрие Случај за полнење За Motorola Мото G5 Плус XT1684

DEN 201.60
DEN 192.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Совршено да се вклопи во вашиот телефон е облик додека се овозможува лесен пристап до сите функции на телефонот без да се отстрани случај. Материјал : Премиум Цврсти Rubberized Пластика/Мека Гума Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен
Компатибилен со : за полнење За Motorola Мото G5 Плус XT1684 XT1685 XT1687 НЕ за полнење За Motorola Мото G5!!
Пакет се вклучени :
1 x Тешки Случај
.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Купување Заштитен Оклоп Случај, зошто да го одберете нас? Имаме повеќето модели на телефонот кои се достапни со овој случај, целосната во парк. Ние сме исклучително критичен на материјал, со користење на високо квалитетни Поликарбонат да се направи овој случај потрајни од други случај, и случајот е добра монтажа, благодарение на високо еластична силикони имаме конкурентна цена и за секој модел и пониски трговија на големо цена
Опис : 100% Сосема Нов Три Парчиња Вртливата Holster со Случајот Количина : 1 Забелешка : не се бара средство за инсталација,само snap на телефон Школка и holster се двете црни ребрести со гума-како се чувствуваат за да не се лизга на зафат Мали и лесни за патување Школка - Holster Комбо - 3 дел производ 180 Степен Вртливата Holster Клип Доаѓа со вграден во потпирач кој е совршен за раце слободна употреба на вашиот телефон. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.

Декларирани спецификации

Компатибилен Бренд:
Motorola
Функција:
Потпирачот,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Гроздобер,Бизнис,Спортски
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
ELEPHONE
Големина:
5.2
Тип:
Футроли & Клипови

Комплементите на стоката

Луксузен ПОДАРОК Универзална LED Блиц Светлина До Selfie Прозрачна Телефон да Ѕвони случај За Vertex Импресионира Ѕвезда Стил

3 Нивоа на Осветленост и 36 Долготрајни LED светилкиСамо Притиснете на копчето, ќе бидете во можност да се �

DEN 182.00 239.52

Спојувалка за Каиш СТП Кожа Половината Носителот Флип Торбичка Случај за Wiko Видите XL/View/Upulse/WIM/U Чувствуваат Fab/Роби/S-Kool/Пулпа

Торбичка Случај за Wiko Видите XL / View / Upulse / WIM / U Чувствуваат Fab / Роби / SKool / Слајд / Слајд 2 / Пулпа Fab 4 G Опис * С

DEN 367.00 431.52

Кука Јамка Човек Спојувалка за Каиш Патент Картичка Торбичка Двојна Мобилен Телефон Кожа Случај За HTC U11,Vernee Марс/Аполон

Топло Информации : Купувачи Од Русија ќе им понуди полно име на примачот 6 цифренброј на поштенски код...

DEN 424.00 445.92